Skip to content Skip to navigation

Blogy

K zamyšlení

Buďme těmi, kdo učiní Západ vůči islámu nikoli sítem, ale neprostupnou hradbou. Přece islám potřebuje růst z hnilobného rozkladu, ze zániku, ze smrti, ze všeho ukončeného, ze všeho zničujícího a zničeného.


Kulturní choroba - islám?

Drhne o sluch obdivovatelům všeho islámského, když muslimům předkládám tyto prosté argumenty:

„Pokud máte tak úžasnou kulturu, proč se tlačíte do Západního světa, o němž tvrdíte, že se nachází uprostřed džáhilíji. Raději snášíte nemuslimskou vládu, než vládu muslimskou. Zvolili jste život mezi nevěřícími, než abyste trpěli zvráceným násilím souvěrců.“


Proč nejsem muslimem

Svým uměním svobodného, volného života bez okovů, pěstováním radosti, v jejich myslích zvedám strašlivé vlny nevraživosti. Co je jim po tom, že jsem „svůj“.

Raduji se a oni šílí. Jsem přejícný a oni žárlí. Účastním se her života, oni hynou. Pozoruji svět průhlednými okny, oni skrze mříže, spoutáni řetězy v neviditelném vězení.


Komu chybí život, nemá v úctě smrt

V pravém smyslu toho pojetí, možná neprávem nazývají ten pojem náboženstvím. Jejich zbožným přáním je, aby islám byl něčím opravdu duchovním. Už celé věky prokázaly, že koncept je v protikladu ke všemu modlícímu se a věřícímu. Je antitezí čistoty, milosrdenství, spravedlnosti, jak tyto kategorie vnímal starověk, a dnes je chápe my.


Vychází mi kniha!

Vážené čtenářky a vážení čtenáři mého blogu, děkuji, že čtete moje texty ohledně islámu a muslimů, velmi si vašeho čtenářského zájmu vážím. Děkuji.

Dovoluji si vám touto cestou oznámit, že 24. dubna 2019 mi vychází v nakladatelství Naše vojsko velmi drsná kniha povídek  "Alláhovy děti" a můžete si být jisti, že je velmi nekorektní. 

Přeji si, aby si kniha našla cestu i k vám, vždyť jsem ji psal i pro vás.

Odkaz vizte tady:


Stránky

Subscribe to RSS - blogy