Skip to content Skip to navigation

Cenzura podle Kundry, svoboda podle totality.

Tak jsem si přečetl po dlouhé době Respekt, tento plátek financovaný "všichnivědíkým". V článku s názvem "Vláda začne bojovat proti prokremelským dezinformačním webům" mě nějaký pan Ondřej Kundra, patrně v Respektu velké zvíře, přesvědčuje o tom, že nějaká média na mně působí prokremelskou dezinformační kampaní. Prý příští týden bude na vládu předložen plán, jak proti Kremlu zakročit a prý vznikne specializovaný útvar, který se bude na dezinformace zaměřovat. Kromě toho bude řešit i problémy spojené s migrací a terorismem. Především se bude provádět čtyřiadvacetihodinový monitoring médií, alternativních webů a sociálních sítí, zda se po nich nešíří dezinformace. Na ně pak úředníci budou operativně reagovat a uvádět je na pravou míru, od čehož si ministerstvo vnitra slibuje informovanější společnost nepodléhající ruským zájmům.
Nevím, jak koho z čtenářů, ale to mne vyděsilo. Co mi to jenom připomíná? Ihned jsem začal hledat zdroje, které mají informace o dění v ČSR v období padesátých let a také něco o době nechvalně známé činnosti německé NSDAP. Vážení spoluobčané připravte se na fakt, že stanovení úředníci budou mít pro vás k dispozici tu jedinou, křišťálově čistou a v celém vesmíru uznávanou pravdu o dění ve světě a ve vaší domovině. Kdokoliv jen kuňkne jinak, než je nalinkováno a posvěceno z Bruselu, Bílého Domu či NATO, bude muset nést těžké následky za svou hloupost. Správně uvádím - hloupost. Protože informace uváděné na pravou míru může občan získat pouze z besed pořádaných Respektem, schválených NWO, panem Sorosem, Nulandovou, Junckerem, Ivanou Smoleňovou a dalšími osobnostmi školenými po pražských kavárnách zástupci neziskovek a amerických ambasád.
Jak to ti Rusové dělají? Ještě jsem neviděl rubl za odposlech škodlivých webů a už budu pod kontrolou. USA valí do našich pátých kolon - pardon neziskovek milióny natištěných dolarů, Smoleňová se může přetrhnout, Člověk v tísni už je tak stísněn, že neví kudykam - a Rus v poklidu a se založenýma rukama a potutelným úsměvem přihlíží, jak se ti Češi mezi sebou žerou. A náš člověk, když uslyší, že je něco zakázáno? Co myslíte? Jak jsme poslouchali Svobodnou Evropu? Jak Hlas Ameriky? Jak Rádio Luxemburg? No přece vždy, kdy to šlo!
Pan redaktor Kundra vi o té pravé dezinformaci a propagandě úplný hovno a jeho Respekt kulový!

 


Komentáře

Obrázek uživatele jany007

Pěkné svinstvo!