Skip to content Skip to navigation

Blog uživatele Michal Svoboda

Za mě nehovoří žádný nacista.

Stalo se to,čeho jsem se dlouho obával a to je,že se kvůli migrační krizi budou šikanovat muslimové,kteří v ČR žijí a respektují zákony a zvyky obyvatel ČR.Do nikoho se nemontují,nevíme o nich a před migrační krizí jich tu je cca 55 000. Jestli je chcete šikanovat a čekat až se zradikalizuje i ta slušná část,pak se rovnou ozbrojte a čekejte. Pokud se chcete vyhnout budoucím problémům přestaňte mlčet a vystupte. 


Nová silniční daň

Tak se nám schyluje k zavedení silniční daně pro všechny majitele osobních aut,která prošla vládou v plánu na podporu alternativních pohonů.Mohu jen spekulovat jestli vláda chce rozšířit současnou nenažranou komunitu solárních baronů o další komunitu baronů, tentokrát motorových.


Můj osobní postoj

Jsem rád,že jsem mohl sledovat zrcadlo společnosti,které nám nastavil 17.listopad a události okolo dne.
V prvé řadě bych chtěl vyjádřit souhlas s panem prezidentem,ačkoli ho nemusím, ne otázku nálepkování.Ačkoli se nám to nelíbí,přiznejme si,že jsme nálepkovali a nálepkujeme-i autor článku viz minulé blogy a příspěvky.Připomeňme si ale jinou otázku.
Byla první nálepka sluníčkář,nebo nácek?Havloid,nebo xenofob?Přažská kavárna,nebo buranská hospoda?Slepice,nebo vejce?


Vážení sluníčkáři

Dnešní blog věnuji pozůstalým ve Francii.Upřímnou soustrast a pevné nervy,aby jste snáželi všechny pokrytecké multikulturní bláboly,které bagatelizují nebezpečí Islámu.Nebezpečí píšu záměrně,jelikož z výpovědí přeživších jasně a srozumitelně vyplývá,že teroristé křičeli "Alláhu Akbar" , nikoli "Kriste Akbar",nebo "Budho Akbar".


Omluva a chvála české veřejnosti

Můj dnešní článek je odpovědí na otázku z minulého blogu ve kterém jsem se ptal,zda-li mediální prostor a veřejné pohoršení by bylo stejné nota bene větší,pokud by žáci Jemnické školy vystřídali stejnokroje Hitlerjugend za nikáby a burky.

Odpovědí nechť je reakce veřejnosti na ukázku výuky v základní škole v Trutnově. Toto přiznání - nebo chcete - li uznání omylu autorova nijak nemění celkový postoj mé maličkosti k Islámu a všemu,co k němu patří. Dlužno dodat že velmi děkuji široké veřejnosti za pud sebezáchovy(rozuměj záchovy české kultury a tradic).


Propagovala základní škola v Jemnici fašismus,nebo multikulturalismus?

Zajímavý tah předvedla základní škola v Jemnici,když na dějepisnou vědomostní soutěž vyslala delegaci žáků oblečenou ve stejnokrojích Hitlerjugend. Vlna mravokárného pobouření a podnětů školní inspekci nenechala na sebe dlouho čekat.


Představení blogera

V souvislosti s včerejším vznikem protektorátu Čechy a Morava a diverzní akcí skupiny Ztohoven mám vzkaz pro prezidenta republiky:
[b]"Vážený pane prezidente,,žádám vás o projev prezidentské velkorysosti.Nechte prosím na Pražském Hradě vyvěsit trenýrky premiéra Bohuslava Sobotky."[/b]


Subscribe to RSS - Blog uživatele Michal Svoboda