Skip to content Skip to navigation

Mstivý a zlý "prezident" Miloš si musí v každém projevu najít nějakou skupinu, na kterou zaútočí. Poučil se od jistého pána s knírkem, který si vybral Židy.

U Miloše to tentokrát odnesli chudáci nezaměstnaní. Díky prosperující ekonomice Německa a dalších zemí EU na západ od nás je jich docela málo, takže se nebudou moc bránit.

Přitom spousta nezaměstnaných by ráda pracovala, ale na venkově o práci nezavadíš. Lidé nad padesát taky nemají na růžích ustláno, když hledají zaměstnání. "Prezident", který kdysi chtěl být prezidentem pro deset miliónů se o lidi nad padesát vůbec nezajímá. Jediná osoba nad padesát, které pomohl se zaměstnáním, se jmenuje Livie Klausová. Ženy s malými dětmi, kterým zrovna nevyhovuje směnování za mzdu sotva převyšující minimální mzdu, byly taky terčem útoku "prezidenta".

Ne, žádní oligarchové, kteří drancují tuto zemi svými "výhodnými" zakázkami. Ani pan Ťok a jeho ministerstvo parkování, to je opravdová prosperita v zemi, kde se nedá nikam dojet. Ale nezaměstnaní, ti za všechno mohou.

Co se týká naší oslavované prosperity, tak tu máme jedině díky EU, od které se chceme trhnout. Je hezké, že vyvážíme německé automobily Škoda do Číny, ale rozhodně to není zásluhou naší vlády nebo "prezidenta". Je to jen zásluhou Angely Merkelové a jejího vedení, že Němci jsou technologickými lídry v mnoha oborech a my pod vedením německých manažerů, inženýrů a techniků vyrábíme kvalitní auta, která se líbí Číňanům a proto je kupují. Kdyby Škoda byla česká autoobilka s českými technologiemi, její model by se jmenoval škoda-slov a vyváželi bychom ho leda do, no vy víte kam. A ty podmínky pro koncern Volkswagen v Číně vyjednala Angela Merkelová, nikoliv "prezident" Miloš.

Pozn.: Možná se podivujete mírné neaktuálnosti mého příspěvku, ale toto byl můj poslední příspěvek na jistém blogovacím systému, který nebudu jmenovat, protože mně za slovo opravdu nestojí, než mně blog zrušili, protože neodpovídal kremlobotské morálce. Tímto zdravím Burešova cenzora Patrika Bangu.


Komentáře

Obrázek uživatele helena-kr

koukám,že šílenec zkouší novou terapii.