Skip to content Skip to navigation

Výsledek obrázku pro autopes cz15. prosince 2017,  7:48

Autoinzertní webová stránka autopes.cz nabízí přehledně roztříděné nabídky prodeje osobních, užitkových, nákladních i obytných automobilů, autobusů, přívěsů a návěsů.

Na webu mohou bezplatně inzerovat a k prodeji nabízet auta jak soukromníci, tak i firmy.

Nově firma rozšiřuje svou nabídku služeb a na podstránce vstriky.autopes.cz spouští online prodej vstřiků pro všechny automobily s dieselovými motory. Chce tak být konkurencí zejména autorizovaným servisům, jejichž marže je při prodeji těchto dílů až nemravná. Když váš vůbec začne ztrácet výkon, motor vydává neobvyklé zvuky, kouří či má zvýšenou spotřebu, jedná se velmi pravděpodobně právě o vadné vstřiky. Nečekejte, až se z běžné závady stane fatální problém a vstřiky co nejdříve vyměňte.

Vstřiky můžete buď repasovat, nebo vyměnit. Díky nové službě Autopes zjistíte, že velmi často se ceny originálních vstřikovačů VDO Siemens, BOSCH, či Delphi pohybují jen lehce nad cenami repasi, takže se určitě vyplatí investovat do výměny za nový díl místo repase. I když může repasovaný vstřikovač vyřešit momentální problém, nový vstřikovač vám bude sloužit o desítky tisíc kilometrů déle. Neplaťte za provoz vozidla víc, než je nezbytné, a investujte raději do kvalitního vstřikovače.

Díl, který potřebujete, najdete snadno. Na vstriky.autopes.cz je můžete vyhledávat podle modelu auta a motorizace. Ale vybrat si tu můžete nejen nové díly s dvouletou zárukou, ale i profesionálně repasované vstřiky s roční záruční lhůtou, nebo použité se zárukou 2 týdny. Použité vstřiky jsou samozřejmě zcela funkční a prověřené. Jedná se většinou o díly vyjmuté z funkčních či havarovaných aut, samozřejmě bez toho, že by byl vstřik jakkoli zasažen. Repase provádí Autopes v BOSCH servisu, ale díky množstevní slevě může nabídnout lepší ceny, než získá klient při repasi jednorázové.

Autopes nabídkou nových, repasovaných i použitých vstřiků vyšel vstříc poptávce svých zákazníků. Kromě výše uvedených značek tu najdete i vstřiky dalších výrobců: Common rail, Tdi a Pumpe Diesel. Pro jakou variantu se rozhodnete, závisí jen na vaší vlastní volbě.

V příštím roce Autopes spustí nový vyhledávač baterií. O ostrém provozu Vás budeme informovat.

PR článek

Rubrika: 
Autor článku: