Skip to content Skip to navigation

Česká republika si nesmí nechat poroučet od Bruselu a jeho úředníků (Petr Cvalín)

Výsledek obrázku pro uprchlíci3. března 2017,  9:12

Eurokomisař pro migraci a vnitřní záležitosti Dimitris Avramopulos řekl na tiskové konferenci, že pokud státy EU nezačnou přijímat migranty podle stanovených kvót,

Brusel uplatní své pravomoci a začne je trestat.

Je evidentní, že politika Evropské unie se nemění a už se asi nezmění. Brusel se opět snižuje k ubohému vyhrožování členským státům Unie. Tady bychom si měli položit otázku, zda-li by si takto mělo Česko nadále nechat vyhrožovat. Myslím, že v žádném případě. Vláda České republiky by měla zopakovat své stanovisko ohledně povinného přerozdělování migrantů. A dosti razantně. Není dále možné, abychom Brusel poslouchali na slovo a nechali si dokonce vyhrožovat.

Pokud Česko začne přijímat migranty ve velkém počtu, tak to bude hlavně na úkor bezpečnosti svých občanů. Stačí se podívat, jak se migranti chovají ve Francii či v Německu. Toto chceme i u nás v Česku? Snad si předseda vlády Sobotka uvědomuje, jaké nebezpečí představují lidé, kteří se nehodlají přizpůsobit evropskému stylu žití. I když o tomto dosti pochybuji, když Sobotkovi radí například Tomáš Prouza, či Špidla.

Možná nastal čas na to, aby se lidé vyslovili v referendu, zda-li nadále chtějí, aby Česko zůstalo členem Evropské unie.

 

Petr Cvalín - člen Krajského výboru KSČM Plzeňského kraje a Okresního výboru v Domažlicích

Rubrika: 
Autor článku: 

Komentáře

Tak tak. Česku nemá co nařizovat Brusel. Od toho tu máme Moskvu!

Obrázek uživatele helena-kr

moskva nám nechala svobodu  brusel otroctví

Aha, takže otrok je ten, který může chodit do kostela, vlastnit živnost, narodit se do "kádrově nevhodné" rodiny, cestovat kamkoliv do zahraničí, směňovat svoji měnu za cizí dle vlastního uvážení, veřejně hlásat jiný než oficiálně schválený názor, být v politické straně mimo NF, hrát v rockové kapele, nosit dlouhé nebo divně ostříhané vlasy, nebýt v SSM, nechodit na "dobrovolné" brigády atd., aniž by ho za to vyhodili ze školy a po celý život zbavili kariérního postupu?

Zatímco svobodný člověk může na vše uvedené asi zapomenout... Děkuji, že jste mi to objasnila.

Obrázek uživatele helena-kr

opravdu náš stát je svobodný ? Brusel nám nechává volbu jestli chceme muslimáky a vůbec nám nevyhrožuje .Dokonce ani nemá snahu nás odzbrojit.Neustále nějaké zákazy příkazy pohrůžky omezování pokládáte za svobodu ? To že můžete beztrestně kydat špínu třeba na prezidenta není svoboda .Za komoušů jsme byli víc svobodní než dnes a naše svoboda je či spíš její ubohé zbytky jsou víc a víc znásilňovány bruselem .

Máte smůlu, já si to pamatuju.

Obrázek uživatele echo.3

Mladý komouš a bolševik provokuje. Cvalin propaguje czexit?