Skip to content Skip to navigation

Chodíme se džbánem pro vodu i když už je bez ucha - Češi znají svůj vykřičník, ale to je vše! (Jan Šinágl)

12. května 2016 ,  15:04

„ZHOVADILOST VŠEOBECNÁ POVSTANE BYŤ BY KOMUNISTÉ I JEN JEDINÉ GENERACI PANOVATI MĚLI.“

František PALACKÝ L.P. 1857 (Napsal už šedesátiletý F. Palacký po sepsání Komunistického manifestu Karlem Marxem v r.1847)

- „Slyším-li slovo demokracie, vlezu do tanku a jedu.“ Leonid BREŽNĚV. TIMES 26.8.1968 (vybral. K.Mrzílek) - Slepí kobzaři, nepřátelská třída - Jakeš v Trutnově: Jak poslat tradiční festival do háje (letošní ročník Open Air Festivalu je věnován 80.výročí narození Václava Havla!) - Poslední známé foto Vladimíra Uljanova vulgo Lenina stiženého terminálním stadiem syfilitického rozkladu osobnosti.

… V prosinci 1930 pozvali bolše­vici slepé pěvce ze všech koutů Ukrajiny do Charkova na kongres kobzarů. Hudci byli pohoš­těni, pěli své písně. Pak byl sál obklíčen po zuby ozbrojenými muži v civilu. Slepce i s jejich do­provody (což byli jejich žáci, ří­kalo se jim „perebenďa“) nahnali do aut s plachtou a vezli je noč­ním Charkovem na nádraží. Tam je zamkli do dobytčáků, odvezli do lesostepi u Studené Hory. Tady je do posledního muže postřílel zvláštní oddíl NKVD. Těla posypali vápnem a naházeli do vykopaných jam. … Hrůza. Obyčejná bolševicko-mongolská svoloč. Podobně Džugašvili nechal po Sibiři sbírat popy, šamany, a náčelníky. Šamany. o kterých se vědělo, že někteří ovládají levitaci, nechal nakládat do letadel a za letu vyhazovat. Ať si letí, když to umí. Zničili tak tradici používat duchovní sílu, podobně jako čínští komunisté v Tibetu …

Jan Šinágl

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele jany007

To by se mělo někam vytesat, aspoň do tvarohu, když už ne do mramoru, jak říkával pan Werich! :)