Skip to content Skip to navigation

Čistička odpadních vod levně (PR článek)

10. září 2019,  10:41

Společnost Zakra je projekční kancelář, která se zaměřuje na projekty typu ČOV, vodovodních přípojek a podobně pro koncové uživatele.

Tedy nikoli velké firmy ale povětšinou přímo rodinné objekty. Vlastníte-li rodinný domek a přemýšlíte nad pořízením ČOV, rozhodně omrkněte jejich nabídku.

ZAKRA se pohybuje na poli ČOV a dalších vodohospodářských řešení již roky a úspěšně obsloužila již stovky klientů, kteří ji doporučují dále. Specialisté vám pomohou s celkovým uchopením vaší situace – prozkoumáním místa, potřeb a specifických žádostí, podle kterých se následně vybírá typ ČOV i její provedení.

Poskytuje skutečný fullservis, kdy se klient prakticky nemusí starat o nic. Od prvotní dokumentace, přes vyřízení požadavků úřadů, získání povolení, samotnou realizaci i následující servis. Navíc za velmi příznivé ceny, jaké na trhu nejsou obvyklé. Každý případ si žádá individuální přístup, a to se v mnoha případech dokáže velice prodražit. Není tomu tak u společnosti ZAKRA, která v tomto ohledu vyšla všem zákazníkům velmi vstříc. V cenové hladině 5-10 tisíc naprosto bezkonkurenční.
Už jen za samotné vyřizování oficialit, které dokážou člověku skutečně otrávit den, to stojí! Tím to ale zdaleka nekončí. Uvidíte sami. Prvotní konzultace je zdarma, a tak ji neváhejte využít. Stačí mrknout na webové stránky.

PR článek

Rubrika: 
Autor článku: