Skip to content Skip to navigation

Dětský hřbitov (Vladislav Svoboda)

Výsledek obrázku pro dětský hřbitov komunismus6. března 2018,  15:45

Jsem přesvědčen, že málokdo ví o existenci dětského hřbitova; obětí komunistické zvůle,

který se nachází na Ďáblickém hřbitově v oddělení obětí komunistického teroru, poblíž fiktivního hrobu československých parašutistů.

article_photo

Děti, které zde leží, se narodily v padesátých letech ženám vězněných ve věznici na Pankráci. Na hřbitově se nachází 41 náhrobků s 43 jmény. Jsou mezi nim dvoje dvojčata. Ale v hromadném hrobě, kde je pohřbena i Zdena Mašínová, manželka a matka odpůrců nacismu a komunismu, která zemřela v roce 1956 v Pankrácké věznici, leží další velké množství dětí, které nebyly doposud identifikovány.

Děti především umíraly pro neposkytnutí základní lékařské pomoci. Za tento barbarský zločin nikdo nenesl důsledky.

Také mi není známo, že by některý z našich prezidentů se přišel poklonit dětským obětím této komunistické zvůle. I když na tento zločin možná chce upozornit prezident Miloš Zeman a proto se jako první polistopadový prezident rozhodl navštívit sjezd KSČM. Už předem se těším na tvrdé odsouzení komunistů za tento zločin, ale i jiné zločiny.

 

 

 

 

Dětský hřbitov

Dětský hřbitov (foto autor)

Ironií doby je, že skoro třicet let po pádu komunismu, a po nejhorším historickém volebním výsledku, mají komunisté tak velkou moc, že mají předsedu komise na kontrolu GIBS a rozhodují o tom jaká vláda bude u nás vládnout..

Vladislav Svoboda

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele jany007

A zastánci téhle vražedné ideologie nám stále a vesele vyřvávají v parlamentu....