Skip to content Skip to navigation

Diktátor Putin se z tohohle asi nevzpamatuje (Tomáš Flaška)

Výsledek obrázku pro sad Putin17. dubna 2018,  10:45

Vojenský zásah v Sýrii označil ruský velvyslanec ve Washingtonu za urážku ruského prezidenta Vladimíra Putina.

Tedy nejde o mrtvé, materiální škody, nejde ani o urážku Ruska, nebo jeho spojence, jde jen a pouze o urážku Vladimíra Putina. Ale takhle se přesně chovají diktátoři. I když řeči o osobní urážce snad nepoužíval ani Hitler, byť si to jistě často myslel. Nebo se takto chovají náboženští fanatici. Víme své o urážení proroka Mohameda a Alláha.

Ne, že Rusko podprahově říká něco v tom smyslu, že mu Sýrie patří. Ono vlastně naznačuje že patří Vladimíru Putinovi. A zjevně nejen Sýrie, ale i Rusko. Ale Rusko teď veřejně řeklo, že spokojenost jejich vůdce je pro ně důležitější než cokoliv jiného.

Pan velvyslanec prostě v domnění, že použije úderná slova, jen bezelstně odhalil starou pravdu, kterou všichni vědí již dlouho. Vzhlížet nadějně k Rusku může dnes jen pomatenec, zoufalec, nebo, a to je nejhorší, kolaborant. Jsem zvědav, jak ohodnotí úder spojenců v Sýrii náš moudrý pan prezident Zeman.

Tomáš Flaška

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele jany007

Trumpa nemusím, ale tady dal Putlerovi pěkně přes prsty! :)

Alláh je pro muslimy Bůh a Mohamed je pro ně nejdůležitější prorok - oba již hodně dlouho po smrti.

Takže pokud by se s nimi měl pan Putin srovnávat, chtělo by to aspoň 1000 let odstup, byť jinak je to zajímavé přirovnání. Za stávající situace i toto srovnání kulhá - v jeho neprospěch.