Skip to content Skip to navigation

Evropa plná Slunce, kterou máte na dosah ruky (PR článek)

Výsledek obrázku pro levneletenky cz barcelona6. května 2019,  20:13

Každý rok míří statisíce turistů do zemí plných Slunce, příjemné atmosféry, teplého vánku a výborného jídla.

Evropa je rozmanitý kontinent, ale ne všem bylo dopřáno bydlet u pláže. A proto obyvatelé severnějších nebo vnitrozemních částí míří na jih – tam, kde si mohou užít pravou letní atmosféru, která je však stále evropsky známá, a tudíž bezpečná a přátelská.

Největší letní perla

Španělsko je velká země, která nabízí vše, co si může turista přát. Uvolněnou a opravdovou letní atmosféru Barcelony, kde život začíná o soumraku, prosluněné a lákající k odpočinku Slunečné pobřeží nebo Baleárské ostrovy, které není třeba představovat.  

Dnes tolik dostupné levné letenky umožňují cestovat tak, jak se lidem před několika lety ani nesnilo. Pohodlně, dle představ každého, bez přizpůsobování a zbytečných nákladů za věci, které si díky internetu a volně přístupným tipům každý hravě najde sám. Navíc je takové plánování zábava a výsledek těší o to více.

Tipy na největší španělské perly i perličky plné krásného počasí najdete třeba na webu Levné letenky.

Třeba zdejší tipy nalákají k výletu právě do Španělska. V horní části lze rovnou vyhledat ty nejvýhodnější letenky na míru každému cestujícímu. Stačí zadat výchozí místo odletu a příletu a dále už jen vybírat dle požadovaných preferencí. 

I zarytý český dovolenkář, který dává přednost krásám České republiky, určitě slyšel o slunečných Baleárských ostrovech nebo slavných španělských městech jako je Barcelona, Sevilla, Valencie nebo Madrid.

Jen jedna letní dovolená určitě nestačí k prozkoumání celé země a nejeden milovník Španělska říká, že tuto zemi nelze poznat ani za celý život.

Proč se však omezovat na jedno léto? Dnešní levné cestování, a především dostupnost levných letenek dovoluje cestovat mnohem častěji a pohodlněji než dříve.

Na začátek lze doporučit Barcelonu – město, které nespí, ale žije i v noci. Město hlasité, barevné, plné světel, vůní a života. Říká se, že pokud chce někdo poznat divoké Španělsko, tak musí do Barcelony. A proč se tam nevydat letos? Levné letenky do Barcelony tam i zpět lze sehnat pod 5 tisíc Kč. V letní sezóně se ceny zvyšují, ale stále se dají sehnat až čtyřdenní termíny i za 3 tisíce Kč.

Nenápadný přímořský ráj plný barev

Portugalsko bylo vždy neprávem tak trochu ve stínu velkého Španělska, to se ale změnilo a turisté začínají objevovat jeho nepoznané krásy – dlouhé romantické pláže v oblasti města Faro, hlavní město Lisabon plné barev a vůní, kde vítr vane z divokého a nespoutaného Atlantické oceánu, roztomilá malá městečka s atmosférou, která léčí stres a únavu a přináší novou radost do života. Díky menší rozloze a neobjeveným kouzelným místům je Portugalsko čím dál více dostupnější.

Letenky do Lisabonu – hlavního města s typickou žlutou tramvají, barevnými domy a rozpálenými uličkami lze pořídit v květnu pod cenu 5 tisíc Kč. V letních měsících se ceny samozřejmě zvyšují, nicméně lze sehnat červencový termín pod cenu 7 tisíc Kč za osobu. Jak květnové, tak i červencové termíny platí pro zpáteční let.

Začít s plánováním nezapomenutelné portugalské dovolené pomůže stránka Levné letenky, která patří mezi oblíbené vyhledávače těch nejvýhodnějších letenek  .

Zde najdete pár nejdůležitějších startovních tipů do začátku, které můžou ještě více motivovat k vysněné dovolené. V horní části stránky se nachází přímý vyhledávač letenek, stačí zadat cílové místo (v tomto případě třeba Lisabon), datum a další údaje a vyhledávač přijde s výsledkem nejlevnějších a nejvýhodnějších letenek.

Tip: Portugalsko a Španělsko leží na Pyrenejském poloostrově. Proč si výlet nenaplánovat tak, aby se stihly navštívit obě země? Například ze španělské Barcelony se pohodlně dostanete třeba do romantického portugalského města Faro. Stačí se nebát používat vyhledávač letenek levneletenky.cz a zkusit hledat lety nejen z Česka.

PR článek

Rubrika: 
Autor článku: