Skip to content Skip to navigation

Evropská únie potřebuje brexit jako sůl (Radomír Dolanský)

8. června 2016,  08:22

Prozatím všechny krize v únii dopadly dobře pro diktátorsko-socialitické většinové křídlo EU. Ovšem strach o ztrátu kontroly jen urychluje tvorbu zákonů a nařízení omezujících svobodu.
Zde se dá velmi dobře využít terorismus.

 

Ano, islámský terorismus v Evropě je pro bruselskou diktaturu doslova darem z nebe. Díky těmto aktivitám může čím dále tím více zlotřilý sociopatický režim beztrestně omezovat svobody Evropanů, nadřazovat se nad práva a zákony jednotlivých států. Možná existuje pár nespokojenců jako V4, ale když Brusel dupne, tak především naši představitelé sklapnou, ohnou hřbet a olizují diktatuře nohy stejně, jako to dělali jeho předchůdci se Sovětským svazem.

Evropská únie bezprecedentně ničí Evropu! Její základy, historii, normální myšlení. Evropská únie nadřazuje cizí náboženství, chrání ilegální přistěhovalce na úkor Evropanů, utrácí miliardy eur a dennodenně rozbíjí kdysi obdivovaný statut silné Evropy ve jménu politické korektnosti. Politická korektnost v překladu do původního jazyka není nic jiného než lhaní si do vlastní kapsy. Evropská únie je slabochem snažícím se o sebevražednou ekonomickou destrukci, která velmi vyhovuje federaci přežívající na neexistující slávě přeškrtnutého $.

Jediná šance, jak vrátit Evropskou únii k zdravému selskému rozumu a ke spolupráci na bázi Evropského hospodářského společenství samostatných států bez politického diktátu, je šok destrukcí! Obnova s myšlením, které EU nyní vládne, je nemožná.

Léčba řeckým krachem nevyšla díky miliardám eur, kterými Evropa donutila řecké politiky, aby svůj stát v podstatě prodali. Zde bylo vidět, jakou hrůzu má Brusel z nezdaru, jak je schopen udělat cokoliv, aby diktát únie nezkolaboval. Díky loajalitě jednotlivých států odolává diktatura přes očividnou destrukci Evropy a jejich tisíciletých hodnot. Mnoho bláznů stále vítá své budoucí utlačovatele se zelenou ratolestí. Prozatím pokaždé diktátoři z Bruselu unikli pohromě v podobě výhry nacionalistů v jednotlivých zemích, naposledy v Rakousku. Jen o několik hlasů, takže naděje na návrat ke svobodě tady pořád existuje.

Další velkou možností na vítězství rozumu je blížící se volba Velké Británie. Šedá plíživá kontra Bruselu zcela určitě pracuje na plné obrátky stejně jako virtuos mezi vrahy svobody a přirozeného vývoje - CIA.

Hlasité bu, bu, bu, jak hrozné důsledky zažije VB po případném odchodu z únie. Lži, lži a lži! Prostřednictvím zkorumpovaných médií nás Evropská únie dovede strašit dokonale i o tom, co se ještě nikdy nestalo. Katastrofické scénáře jsou jejím každodenním chlebem. Ráj na zemi vám zajistí pouze diktátoři z Bruselu. God save the England!

 

Radomír Dolanský

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele helena-kr

EU je od základu odsouzena k zániku ale ke smůle členských zemí ,coby chcípající kobyla kope a to tak silně aby nadělala ćo největší škody