Skip to content Skip to navigation

Generace 21 – cestovní kancelář pro uprchlíky (Radomír Dolanský)

1. dubna 2016,  11:24

Další „úspěch“ nepoučitelných sluníčkářů je na světě. Miluj bližního svého, on se ti výsměchem odmění.
Vyčůranost těžce pronásledovaných uprchlíků je neměnná, stejně jako naivita těch, kteří jim pomáhají.

 

Člověk by si řekl, že když už do republiky někoho mermomocí dotlačit, abychom se snad měli čím obrnit před hlupáky z ostatních států Evropy, kteří nelegální imigranty vítali s otevřenou náručí a povzbudivými slovy jen houšť a více, tak vyznavači křesťanství budou to pravé ořechové. Nicméně dnes to začíná vypadat, že křesťan nebo muslim jedno jest.

Že nyní působí Nadační fond Generace 21 jako cestovka pro uprchlíky je čistě jejich problém. Ovšem zcela jiný problém se rýsuje v úvahách o řešení, kdo bude platit iráckým křesťanům zpáteční letenku. Normálně uvažující občan má samozřejmě jasno – ten, kdo si je přivezl. Ovšem z náznaků v médiích se rýsuje i možnost, že by toto páchání dobra měli nakonec snad zaplatit všichni občané České republiky. A to by už bylo docela svinstvo!

Jak to tak vypadá, jedná se stále o jednu a tu samou písničku jako již v předchozích případech. S obrovskou slávou a s asistencí servilních médií, která sledují šťastlivce krok za krokem, vítají sluníčka lidi, kteří utekli před jistou smrtí, lidi, kteří žili v příšerných podmínkách… A ejhle! Jakmile do nich stát nebo nějaký fond investuje statisíce a miliony, aby je pohodlně dopravil do republiky, přijde okamžitá změna v myšlení lidí, kteří vyvázli prý takřka s holými životy, mobily stále naplněnými kreditem, tablety, mnohdy naditými peněženkami…

Ti dobří lidé z Česka se obětují pro hrůzami zmítané, zbídačelé rodiny na útěku, protože věří v Boha č. 1, zatímco je pronásledují lidé věřící v Boha č. 2. Ale jakmile ucítí ony rodiny, které by dle představ o zbídačení měly být vděčné za suchou kůrku chleba, vodu a jinou než plátěnou střechu nad hlavou, vábení tučných finančních podpor a nicnedělání především z Německa, Švédska a podobných korektně poblázněných zemí, čert vezmi Českou republiku, kde se musí učit a připravovat na fachu od prvního dne. Sluníčkáři všech zemí, spojte se!

 

Radomír Dolanský

Rubrika: 
Autor článku: