Skip to content Skip to navigation

Horší než zmanipulované děti, jsou zmanipulovaní dospělí! (Vladislav Svoboda)

Výsledek obrázku pro stávka studentů18. března 2018,  8:55

Středeční stávka na školách vzbudila mezi autory velkou odezvu.

Je jasné, že značná část demonstrujících "dětí" se zúčastnila stávky z recese, z adrenalinu, ulití ze školy a nebo nechtěli trhat partu. Tak to bylo a bude.

Ale horší než "zmanipulované děti", jsou zmanipulovaní dospělí, kteří jako kolovrátek opakují demokratické volby a přímá demokracie. Chci jim připomenout, že demokraticky byl zvolen i Adolf Hitler a nebo komunisté v roce 1946, kdy naivní lidé uvěřili jejich slibům o zářném zítřku.

Další záhadou je, jak někteří zemanovci křičí o tunelování a rozkrádaní republiky a přitom zapomínají, že Miloš Zeman byl už v roce 1996 předsedou parlamentu po dohodě s Václavem Klausem, který se stal předsedou vlády. Tyto role si v roce 1998, po podpisu opoziční smlouvy. radostně vyměnili. V nejlepších a nejdražších restaurací té doby, teklo šampaňské proudem. To kmotři z ODS a ČSSD oslavovali uzavřenou opoziční smlouvu, protože věděli, že akce Čisté ruce se jich netýká.

A protože to řada novinářů kritizovala, což se dotklo jeho velebnosti Miloše Zemana, tak Zeman svůj vrozený vulgarismus přitvrdil a tím i zvulgarizoval celou českou politiku.

Další kapitolou jsou okamurovci a jejich přímá demokracie, kteří napadají děti a lidi kteří využívají svého zákonného práva demonstrovat. Přitom jejich volební program získal ve volbách pouze desetiprocentní, zdůrazňuji desetiprocentní, podporu. To znamená, že devadesát procent voličů a třicet procent voličů co nepřišli k volbám, jejich program "přímé demokracie" neoslovila. Ovšem podle intenzity řvaní těchto deseti procent, to vypadá, že se jedná o zásadní problém naší republiky.

Včera Nizozemsko, asi nejdemokratičtější stát Evropy, oznámilo, že po pouhých třech letech zákon o referendu ruší. Důvod? Značná část voličů nechápe význam otázky či neví jak na ní odpovědět. S ohledem na to co říká náš prezident, že polovina obyvatelstva jsou blbci, by u nás byl tento problém ještě větší. Což ukazuje případ zmanipulovaného seniora, příznivce a voliče SPD, který z obavy z migrační vlny ( kolik pak jich asi ve své vesnici viděl?) a ze spáchání teroristického činu, sám teroristický čin provedl, když na dvou místech porazil strom na koleje a na svém činu zanechal v češtině, s gramatickýma chybami, vzkaz "Alláh je veliký". Tímto činem chtěl vyvolat mezi lidmi strach z migrační vlny.

Problém je, že někteří lidé si vytvořili vlastní svět, který často není shodný s tím co píše, dle nich, lživý tisk, a proto hledají jiné zdroje, které by odpovídali jejich "pravému přesvědčení". A často je nacházejí na různých webových stránkách jako jsou www.aeronet.cz, www.sputnik.cz, www.zvedavec.cz a další, nebo Parlamentní listy, kam rádi píšou stejně postižení, a poté se je nám snaží vnutit jako tu pravou a jedinou pravdu.

Přestože vyznávají přímou demokracii, snaží se nám vnutit myšlenku, že po demokratických volbách je nemorální demonstrovat, zvláště proti vládě. Ale není mi známo, že by například Ano měla ve svém volebním programu, že bude bývalý komunista a agent StB Andrej Babiš vládnout s podporou komunistů, kteří, přestože dostali historicky nejhorší volební výsledek, se budou skrytě podílet na vládě. Totéž se dá říci o ČSSD, která veřejně deklarovala že s Babišem nikdy, a nyní žádá pět křesel ve vládě, která bez podpory komunistů nemůže vzniknout.

Proto doufám, že se lidé nenechají odradit a budou nadále veřejně deklarovat svůj nesouhlas. To je naše právo, k vůli kterému chodili sta tisíce lidí na Václavské náměstí. A doufám, že když bude nutné, tak přijdou znovu, včetně dětí, které i tehdy s rodiči chodily na Václavské náměstí. I přes zlost a nenávistné výpady učitelek a dalších.

Proto mám nadále červenou umělohmotnou kartu (Made in China). kterou budu nadále využívat.

Vladislav Svoboda

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele helena-kr

Zmanipulovaní mladí,co neznají novodobé dějiny, je katastofa pro budoucnost.ale zmanipulovaní dospělí jako  např. autor je katastrofa už pro dnešek .Správně říká prezident ,že půlka národa jsou hlupáci .To jsou ti co volili piráty ,TOPku a podobné zhovadilosti .Patří k nim také ti co volby ignorují.

nejdemokratičtější stát Evropy? A jak se to prosím měří ??
Po pouhých třech letech Nizozemsko zákon o referendu ruší, protože značná část voličů (kolik je to značná ??) nechápe význam otázky či neví jak na ní odpovědět?

Samozřejmě - když nevím jak odpovědět, neodpovím - tedy nejdu hlasovat. Ale to, že někdo nepochopí otázku, je především chybou toho, kdo se ptá. Toho, kdo před referendem nedokázal v debatě vysvětlit voličům, o čem to referendum vlastně je. A nebo - v horším případě - toho, kdo z obav, aby té demokracie nebylo příliš, těm voličům vůbec nevysvětlil, o co jde, a nebo jim to záměrně vysvětloval špatně, aby hlasovali, jak si on přeje.
 

§ 32, odst. (1): Ve školách a školských zařízeních není povolena činnost politických stran a politických hnutí ani jejich propagace.

Nejde tedy o manipulaci, ale o porušování zákona.