Skip to content Skip to navigation

Jak ANO lže až se od Babiše práší. A naopak. (Pavel Jurutka)

Výsledek obrázku pro babiš andrej StB lež5. října 2018,  14:41

Kdyby to nebylo darebáctví, bylo to k smíchu.

Reklamní guru novodobé sekty s názvem ANO dal Babišovi do ruky univerzání recept na údajné bolesti každého drnu v české kotlině.

Je to vážně ku zvracení. Aby bylo jasno, u nás ve Zlíně není všechno fajn a určitě je na čem pracovat a co dělat, aby se tu lidem žilo líp. Ale víte co? Nám se tu žije dobře. Nikdo a nikde nevolá po nějakých radikálních změnách, nikdo nechce nic "nastartovat". Nastartovat můžete motor, ale ne lidi. Tak jako tak si lidi svoje štěstí najdou sami, pomalu, v klidu a stačí k tomu jen jim nechat jejich vlastní prostor.

To jsem si myslel ještě nedávno, než se k moci prolhal Babiš a sním tlupa nohsledů, kterým je úplně jedno, že nemají ideu, cíl a ani alespoň jakous takous vizi. A ti mi otevřeli oči.

Ze Zlína do Otrokovic bez červené - to vám garantuji!

Roman Zlín uřídí, má můj telefon - to vám garantuji!

Chceme víc míst k parkování - to vám garantuji! atd.. atd

Pro mimozlínské: trasa Zlín - Otrokovice má téměř patnáct kilometrů a je na ní 24 křižovatek se semafory. Kromě toho je s ní souběžná jednokolejná trať do Vizovic. Tou fatálně zkomplikoval pan Baťa (jinak fajn chlapík) život lidem ve městě, které sám vytvořil. Kombinace vlaků, trolejbusů, místních částí a jiných prvků v úzkém valašském údolí naprosto nedovoluje, aby ji šlo najednou projet na zelenou. Ale nikomu to ani nevadí, protože je to přirozené a pochopitelné. Takže, pán Babiš: "Lžetě". A to vám garantuji.

A je úplně jedno, jestli jakýsi Roman, nula, kterou přivál váš korupční vítr, má váš telefon. Nebo mi jako garantujete jen fakt, že má Roman váš telefon? Ta to potom óká, jak se moderně říká. Ale s tím kluci nemusíte na veřejnost, to je vaše věc.

A vy mi jako, pán Babiš, garantujete nějaká nová místa k parkování, nebo jen to, že je na oko chcete? Asi to druhé, že. Stejně jako garantujete, že chcete více vodních prvků (co to jako je?), rozházené polštáře v parku a podobné nesmysly. Tak pěkně děkuji, pán Babiš. Nechci.

Mě by stačilo, kdybyste mi garantoval svůj čistý morální profil.

Ale to nejde, že.

Je otázka, jak lžete v jiných krajích jiným lidem. Jak lžete ve vládě, v tom vašem tak zvaném podnikání nebo doma v kuchyni. Z aktuálních plakátů se to dá snadno zjistit.

Takže: nevolil jsem vás, nevolím a nikdy volit nebudu.

To vám garantuji!

Pavel Jurutka

Autor článku: