Skip to content Skip to navigation

Jak syrská rodina vykývala s českými podlézavci (Radomír Dolanský)

Syrský uprchlický tábor Zátarí v Jordánsku (7. prosince 2014).7. listopadu 2015,  08:39

Na první pohled to vypadá jako báječná satira. Syrská „trpící“ rodina se vykašlala na těžkou nemoc vlastního dítěte, zdarma, tedy za českou blbost, se nechala dopravit do ČR a pak dezertovala do Německa.

No není to komedie?

Sobotka, jeho nohsledové a dojetím slzící sluníčkáři mají pošramocený scénář. Nebudou moci vytrubovat do světa, jak úžasně pomáháme nelegálním narušitelům Schengenu respektive našich státních hranic a utečencům vůbec. Je to opravdu úsměvné, že blbost evropských politiků musí dokazovat samotní imigranti. Krásná víra, která upřednostňuje vyšší sociálku před zdravím dítěte. Odkud my to jen v České republice známe?

To, co sluníčkáři považují za morovou ránu, že nás utečenci klasifikují jako nepřívětivou zemi, je pro většinu českého národa rajskou hudbou. Co ještě potřebuje Evropa k prozření, aby pochopila, že se tady nejedná o žádný exodus před hrůzami války? Opravdový uprchlík si nevybírá prvoplánově zemi, kam je nejlepší utéci. Opravdový uprchlík je pokorná oběť hrůz, vděčná za každou i sebemenší pomoc. Opravdový uprchlík si nikdy nedovolí s opovržením zahazovat nabízené jídlo a vodu. Opravdový člověk ani v tísni nezneužije život svého dítěte pro dosažení vlastních cílů! Ale dnešní vypočítavý uprchlík ano!

Socialistickému unijnímu režimu podlézající novináři fotí a natáčí děti utečenců a citově tím vydírají občany Evropy. Všichni pomatenci se vesele smějí, když caparti ukazují Churchillovo V. To však není poděkování pro Evropany. To je šifra pro ty doma. V překladu zní: „Pojďte, pojďte, jsou ještě hloupější, než jsme si mysleli.“ To proto mají ústa od ucha k uchu, protože se můžou uchechtat, když vidí ty blázny, co si s fanatickým nadšením utahují dobrovolně smyčku kolem krku.

Není dostatečným důkazem, že světu přeskočilo, když Česká republika drží nelegální narušitele hranic v separaci, zatímco dvojka zřeknuvší se vlastního národa Dienstbier se Šabatovou (u Dienstbiera ten vlastní národ zase až tak neplatí) prskají, že lidem, kteří porušili české zákony, poskytujeme málo pohodlí? Není dostatečným důkazem, že světu přeskočilo, když nás jezdí kontrolovat byrokrati z Bruselu a jiných států stejně, jako jezdili na exkurze z Červeného kříže do Hitlerových koncentráků? A dopadne to stejně jako s Romy. Ti, co zneužívají režim a lžou o diskriminaci, se budou mít nejlépe.

Radomír Dolanský

Rubrika: 
Autor článku: