Skip to content Skip to navigation

Ježíš jako násilník? Co tak Mohamed jako pedofil? (Lea Vojtekova)

Výsledek obrázku pro ježíš znásilňuje muslimku28. května 2018,  19:23

Zřejmě jste zaregistrovali divadelní hru, ve které ,,Ježíš" znásilňuje ,,muslimku".

Kromě toho si v této hře jistá herečka vytahuje českou vlajku z jistého tělesného otvoru. Komu se to nelíbí, tak je prý fašista...

Ježíš se s muslimkou potkat nemohl, protože islám vznikl až o mnoho desetiletí později. Autoři se ale i přes toto nechutné divadlo snaží obvinit všechny křesťany za všechno zlo světa. Takže kolektivní vina je najednou v pořádku? Ale když se odpálí nějaký muslim, tak nesmíme házet muslimy do jednoho pytle?

Zajímavé, že o agresivním počínání muslimů se tato hra nezmiňuje. Přitom to byl islám, který si násilně podmanil mnoho křesťanských, buddhistických nebo hinduistických zemí. Nemluvě o otroctví.

Představte si, že by byla podobná hra o Mohamedovi. Jak Mohamed znásilní křesťanku (válečník Mohamed měl k násilí mnohem bližší vztah než Ježíš). No to by bylo řevu. Ale teď se jedná o "uvědomělou avantgardu".

Jde se o naprosté zoufalství etnomasochistů. Češi byli spíše obětí cizí nadvlády, sami dlouho neměli svůj stát. Proto je potřeba opravdu napnout etnomasochistickou představivost a kreativně něco vytvořit.

Když Zeman nazve kun*y kun*ami, tak je to hrůza, děs, hulvátství. Zeman musí odstoupit! Když si "herečka" v divadle vytahuje z kun*y českou vlajku, tak je to úžasné a pokrokové umění. Komu se to hnusí, je zpátečník!

Když se protestuje proti výsledku svobodných voleb, tak je to podle "lepších" lidí legitimní protest. Když se ale protestuje proti nechutné divadelní hře, tak je to najednou projev fašismu?

A přesně takto, přátelé, začíná totalita. Ti, kteří tady nejvíce straší fašismem, mají i nejvíce totalitní myšlení...

Nemusíte být křestané, ale i rozumní ateisté jistě pochopí, že toto je prostě útok na vše dobré. Na vše, co dalo vzniknout naší civilizaci. Je to snaha o naše zničení a postupné podkopávání našich kořenů. 

Názoroví akrobati, kteří tvoří většinu obyvatel národa, se snaží dehonestovat všechny lidi zastávající pevné názorové postoje. Heliotropie lidského oportunismu se chopila moci. Ti zdatní obrací hlavy k novému slunci, i když ještě stojí v sinavém příšeří pod obzorem. Většinou ani netuší, že páchají zradu.

Neboť zmíněný pohyb hlavy je zcela přirozený proces bezintelektuálního uvědomění. Takový člověk je ochoten s důvěrou přijmout jakýkoliv světový názor, jen když zavládne a neomezí člověku krmení. Tento druh lidí by klidně pobil své vlastní děti, kdyby to od něj mocí stvrzený nový světový názor požadoval.

Lea Vojtekova

Rubrika: 
Autor článku: 

Komentáře

Ta hra se mi hodně nelíbí. Je to cílená provokace.

Ale nelíbí se mi ani vtrhnout na představení těchhle exotů a předvádět tam silové akce. To je totiž znamením, že se provokace povedla. Nepřinese to nic jiného, než levnou reklamu provozovatelům hry. Tedy doufám. Protože dobrého to přinést nemůže nic.

Stejně jako vyprávění pana prezidenta o kundách a jiné zvěři. To bylo jednak plné nesmyslů, jednak naprosto zbytečné. Čili pokud by si tyhle hlášky lhář z hradu (soudně potvrzený) nechal pro sebe, bylo by to pro jeho reprezentaci téhle země lepší. Mimochodem tahle trapná figurka nemá s tou inscenací (tedy kromě shodných znaků - tedy provokací a trapnosti) společného zhola nic.

A jako se mi nelíbí provokace vůči křesťanům v téhle hře, úplně stejně by se mi nelíbila provokace v opačném gardu, tedy vůči muslimům. Připadá mi, že situace je vyhrocená víc, než by se slušelo. A požár by se podle mého laického názoru neměl hasit benzínem.

Obrázek uživatele jany007

Naprosto s vámi souhlasim, hra cílená provokace a hrúza a na druhé straně populističtí bezmozci.......

to je provokace. Jestliže ovšem provokuji, musím počítat s tím, že někdo na moje dílo vezme sekeru. Z hlediska politického ovšem jde o mnohem víc, než o provokaci. Jde o typické testování, jak dalece se už podařilo zmanipulovat českou společnost pro přijetí ideí kulturního marxismu.