Skip to content Skip to navigation

Konec přešlapování. Střelci si budou muset vybrat. Buď ohnou hřbet, nebo si vyberou czexit (František Matějka)

Výsledek obrázku pro Czexit8. prosince 2016,  11:22

Zapomeňte na to, že nepřítelem EU je terorista s ilegální zbraní. Terorista slouží jako záminka k utahování šroubů.
 
Nepřítelem EU je ve skutečnosti slušný občan členského státu, který má zbraň legální.

V Evropské unii roste tlak na majitele legálních střelných zbraní. Naposledy navrhla ve svém tažení bruselská byrokracie pod záminkou boje proti terorismu omezení počtu nábojů v zásobníku na 10. Soudruzi v Bruselu zřejmě došli k přesvědčení, že počet nábojů v legálně držených zbraních občany má zásadní vliv na potlačování terorismu. Já jsem si jistý tím, že jde o skandální zásah do individuálních svobod, které budu vždy hájit. Nezaškodí malá exkurze do minulosti:

„Jeden člověk s puškou je schopen kontrolovat sto neozbrojených. Provádějte plošné prohlídky a za nalezené zbraně popravujte.“ (Lenin)

„Tento krok se zapíše do historie. Vůbec poprvé zavedl civilizovaný národ úplnou registraci zbraní. Naše ulice budou bezpečnější, naše policie efektivnější a celý náš svět bude následovat vstříc budoucnosti.“ „Nejhloupější chyba, kterou bychom mohli udělat, je dovolit porobeným rasám držet zbraně. Historie ukazuje, že všichni dobyvatelé, kteří dovolili porobeným rasám držení zbraní, si tím připravovali vlastní pád.“ (Hitler)

„Němci, kteří chtějí používat zbraně, by měli vstoupit do SA nebo SS - obyčejní občané zbraně nepotřebují, protože v jejich rukou státu k ničemu nejsou.“ (Himmler)

„Nové Evropské zákazy samonabíjecích zbraní sice nesníží riziko terorismu, nicméně jsou důležitou součástí bezpečnostní politiky“, bylo naposledy slyšet z Bruselu. Aha, takže to s tím přesvědčením o boji s terorismem bude trochu jinak. Jde o součást bezpečnostní politiky, sloužící k většímu bezpečí vládnoucích elit.

Od okamžiku, kdy Komise s návrhem na omezení držení zbraní přišla, vysvětluji, že společně s platností Lisabonské smlouvy a zavedením většinového hlasování, ale i s dosavadními pravomocemi Evropské komise a jejího práva nařízení, neexistuje efektivní obrana proti této socialistické zvůli. Můžeme implementovat pomalu, ale implementovat pod hrozbou soudů a drakonických pokut budeme muset. Každý, kdo je zastáncem a obhájcem současného práva v České republice na držení a nošení zbraní občany, které je jedno z nejlepších na světě, si bude muset vybrat. Čím dříve to udělá, tím lépe. Vystoupení České republiky z Evropské unie už nejenže není tabu, ale stává se jedinou cestou k cíli, pokud tím cílem pro vás je svoboda.

 

František Matějka

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele echo.3

Matejovy vystrilene patrony. Trapná propaganda nájemního blogera-smejda.
:o(

Obrázek uživatele jany007

Raději pod občasným dohledem Bruselu než pod diktaturou Moskvy kam nás Matějkové a jiní Zemanové chtějí dostat.....a to jsem velký kritik EU, ale raději Brusel než Moskva!

Obrázek uživatele holcman

Matějka, ultralevičácký pistolník, už zase perlí?
A že tak vehementně za zbraně oroduje opět profláknuý zkrachovalec Fanouš Matějka a chce nás dostat z Unie? On, politický bourák-matěj, se zde dokonce ohání Leninem a Hitlerem. Jak známo, tak zrovna malé, matějkovsky zaprděné Česko má mraky podobných držitelů pistolek, revolverů, flintiček aj. nebezpečných hraček. Zbraň má je nejenom kdejaký hajný nebo myslivec, bývalý lampasák, policajt či StBák, určitě kdejaký bývalý rudý milicionář a komouš nebo jejich děcka, ale taky kdejaký zamindrákovaný pošuk, psychopat či ujetý politický zmetek a dobrodruh. Tak i od SSO zasloužilý papaláš Matějka, druhopečený místopředseda od Klauso-Macho-Smetkovských Svobodných Ovčanů….. Kdoví odkud a jak placený bloger, populistický a silně zadlužený politický provokatér s podezřelými vazbami a styky na kriminální galerku, s kontakty na postkomunistickou lobby, funkcionáře KSČ a SSM nebo taky na obchodní přátele a partnery s cejchem spolupracovníků StB, tak to je určitě ten pravý rádce. A zrovna on, známý pistolník Matějka, no to mě podržte. Dyť se na něho podívejte, na hrdinu z demonstrací....Na obrázku je to ten nalevo, zkroušený chlapík ve světlých kalhotách. Jinak se občas předváděl taky na ČT, kde si pro jistotu většinou oblíká (možná půjčenou) šolnu. :-))
http://img99.rajce.idnes.cz/d9903/2/2812/2812672_4e23d802b56d3420e7c2611...

Omezení legálních zbraní u občanů.
Chápu, že nemáte rádi Matějku. Zaměňujete ale jablka s hruškami. EU nám kecá naprosto do všeho. A co se týká zbraní, tak vymýšlí kraviny. Ani jeden z teroristů určitě nevlastní zbrojní průkaz a zásobníky nemají do 10 nábojů. Většinou mají AK47, tj. 30 nábojů. A pravděpodobně jsou vycvičeni ve střelbě lépe než naši držitelé zbraní. A proto, pokud se bude hlasovat o vystoupení z EU, jsem pro vystoupení. Opatření k omezení zbraní mezi obyvatelstvem zatím dosáhly jen to, že se již teď připravují občané toto opatření šikovně obejít a to i za cenu tr.- činu. A nevím, co s tím má společného Putin a ultralevicové snahy.

Obrázek uživatele holcman

Na Matějku hezky a vtipně reaguje třeba výborný přispěvatel B.V. na poslední ÍDnesové diskuzi. Populistovi to vcelku hezky nandal. Dovolím si ocitovat:
(B.Veverka, 9.12.2016) "Řekl bych, že nejlépe by Matějkovi bylo v Putinově Rusku. Tam by buď pěl ódy na "nejlepšího a neprozíravějšího státníka, jaký kdy na světě žil" nebo by buď s kulkou v hlavě neměl vůbec žádné starosti - anebo by za něj veškeré jeho starosti, problémy a pochybnosti vyřešil erár, včetně toho, který ze svých mnoha stejných ošklivých svetrů si ráno vzít na sebe (jeho vlastní slova, teď jsem si na to vzpomněl, že v nějaké dávné diskusi prohlásil zcela zásadní sdělení - a sice, že od každého kousku oblečení si vždy kupuje několik kusů, aby je měl do foroty - o tak to zásadních věcech zde Matějka totiž diskutuje - jak příznačné pro duševního giganta jeho formátu), protože by měl jedny erární tepláky... Matějko, proč všech těchhle nesporných výhod nevyužijete a nenásledujete Putinova kašpárka Petra Michalů?"
:-))

Obrázek uživatele helena-kr

Je mi jedno kdo je matějka ale co se týká odzbrojení slušných lidí má pravdu .Lidi co vlastní zbrojáky pomalu a nenápadně ztrácejí zbraně .Já jsem už také jednu ztratila ,co kdyby se EU diktatuře povedlo tento zhovadilý nápad protlačit .

Obrázek uživatele echo.3

Vám je to jedno, ale jiným naštěstí ne.
Matějka patří do kategorie šmejdů.

Obrázek uživatele helena-kr

i šmejd někdy řekne něco pravdivého

Obrázek uživatele holcman

:-)) A jak kr-Helena pozná, že šmejd zrovna říká pravdu?

Obrázek uživatele helena-kr

jednoduše stačí používat mozek a nemít hlavu jen na to aby nenapršelo do krku