Skip to content Skip to navigation

To koukáte bolševici kdo nám jede po ulici! (Miroslav Václavek)

To koukáte bolševici kdo nám jede po ulici!3. dubna 2015,  06:15

Je mnohem lépe jednou vidět, než tisíckrát číst. Zvláště ony bláboly o odpůrcích Dragoon Ride, jak o nich referují některá česká média, aby tak vyzdvihovala jejich přítomnost, aniž by podrobněji popisovala skutečnost.

 

Skutečnost kterou byla především nádherná atmosféra vzájemného česko-amerického přátelství. Ve Vyškově, odkud pochází fotografie, jsem zaznamenal sotva čtyři pobudy pochybného zjevu oděné do neonacistické módy značky Thor Steinar a mávajících ruskou vlajkou, ale zato tisíce normálních, šťastných a skvěle naladěných lidí, vítajících americké vojáky. Konečné závěrečné sbratření doprovázené širokými americkými úsměvy, bylo hluboké, spontánní, nádherné a úžasné tak, že z něj mám zážitek na celý život.  

Welcome Boys!

Miroslav Václavek

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele helena-kr

Co mi to jen připomíná???? Aha podobné fotky akorát černobílé jsem už viděla.Češi se zdvižemou pravicí vítali tanky s hákovými kříži .

Obrázek uživatele jany007

To Helenka jiste mysli tohle!!!!

 
 
A ted jsem zvedav na Vase fotky Helenko!!! Jen doufam ze sem nebudete davat hajlujici Sudetske Nemce! Snad i Vy chapete rozdil mezi Cechem a Sudetskym Nemcem wink
 
 
Obrázek uživatele helena-kr

přiznám se .nevím jak sem vložit fotku .třeba na to někdy přijdu ale buďte ujištěn takovou jsem nemyslela .Pokud by jste měl snahu o objektivitu našel by jste je .Je jednodušší se vysmívat a nehledat než hledat a začít používat mozek .Papouškování nechme ptákům

- nikdo se vám hel.KR... nevysmívá. Když si přečtu něco od vás je mi spíše do pláče a používat mozek to bude ve vašem případě asi trošku velký problém.

Obrázek uživatele Admin

Helenko, dejte sem odkaz na fotku a ja ji sem hned dám.

Obrázek uživatele helena-kr

ráda bych ale můj deset let starý počítač poněkud začal žít vlastním životem a tak jsem musela jej umravnit kompletním zrestaurováním. Na tyto fotky jsem se dostala při hledání informací a díky zformátování hardisku jsem ztratila vše co bylo uložené .Budu se snažit nalézt znovu dokumenty tohoto druhu .a snad mi nově postavený komp dovolí vkládat odkazy a pod.což mi dosud nešlo

Obrázek uživatele jany007

No jak jinak, zadne "dokumenty" nejsou, tak to svedeme na PC *drinks*

Obrázek uživatele hanick
Obrázek uživatele jany007

To myslis to, jak "nemecka mensina vita" ?! :-D

Obrázek uživatele helena-kr

není to sice přesně ono ale velmi podobné češi se přebarvili na němce a spolu s německou menšinou slavnostně vítají .A budou vítat kohokoli .kdyby přišli číňani zeškměj se jim oči .Propaganda je velmi účinná a dokáže lidi zblbnout .A ten kdo si zachová zdravý rozum je zesměšňován a urážen

- takle blbneš zadarmo a dobrovolně,nebo tobě a hanickovi(Zemkovi) Vyvadil posílá za to nějaké rubly a má na vás fotky jak vítáte ty s hákovým křížem a potom ty se srpem a kladivem?

Obrázek uživatele helena-kr

chceš snad popírat existenci těchto dokumentů? nebo myslíš,že podobnost je čistě náhodná ? Zdá se ,že jednomu z nás opravdu straší v hlave ale mi teda určitě ne.

Dokumentů? Jestli myslíš(trochu komické slovo ve spojení s tebou) fotky jak vítáš hákové kříže a srpy a kladiva, tak o tom jsem dokonce přesvědčen! Ale neboj tobě nic nehrozí, ty za to nemůžeš.

Obrázek uživatele hanick

Safra - Václavek se nám rozjel ! A jak mu hezky vyšly všechny fotky - dokonce se dají otevřít na rozdíl od těch mých, po kterých je vždycky pouze čtvereček. Nu prohlédl jsem si je, a doteď jsem si myslel, že ruská propaganda nemá (podle zdejších diskutérů) konkurenci. Musím se poopravit. Václavek si správně vychytal neprodyšné zástupy občanů ČR, kteří si přišli prohlédnout naše bývalé osvoboditele a dnešní současné členy našeho "obranného společenství NATO" neochvějně a neodvratně postupujícího směrem na Východ. Děti na obrněných transportérech mi rovněž něco připomínají, ale to je spíše smutné připomenutí hrůz v jiných destinacích. Šťastné tváře mých spoluobčanů vyjadřují údiv nad technikou (kouknul jsem se datum výroby těchto SK....no), dokonce údiv správně po česku naivní a bezelstný. Stejně jako v roce 1939, 1945, 1968 tak i letos si mohly děti sáhnout na automat, samopal, útočnou pušku nebo granátomet. Uklidnilo mne pouze jejich neuvědomění, že právě z této zbraně možná někde přišlo o život dítě nebo jeho otec či matka.
O putinovské propagandě se zde psaly celé romány, Klvaňa a Šafr z ní v noci křičí ze spaní - ale Rusové - běžte se zahrabat! Ještě jste nenarazili na Václavka... ten jak to vezme do rukou, občané se začnou hlásit do první linie ukrajinské fronty po tisících. Škoda, že mi věk nedovolí přispět troškou do mlýna událostí...

Obrázek uživatele hanick

Tak jsem se dal do hledání databáze výtisků Rudého Práva z nějakého podobného období, protože Václavkova věta - cituji[b]:
"... ale zato tisíce normálních, šťastných a skvěle naladěných lidí, vítajících americké vojáky. Konečné závěrečné sbratření doprovázené širokými americkými úsměvy, bylo hluboké, spontánní, nádherné a úžasné tak, že z něj mám zážitek na celý život." [/b] - konec citátu - je natolik známá, často v minulosti opakovaná, že jej podezřívám z plagiátu. Tohle musel opsat přímo od některého z redaktorů RP ! Pouze je třeba zaměnit "sovětské vojáky" a "širokými ruskými úsměvy".
Nu - a vidíte, jak křivka vývoje hezky postupuje po spirále a zákonitě konvertuje století od století...
Pokračuji v hledání, je to síla...! *mosking*

Obrázek uživatele helena-kr

zřejmě soudíte dle sebe