Skip to content Skip to navigation

Kouzelné svatební hostiny (PR článek)

22. srpna 2019,  10:27

Všechny nevěsty sní o svém dokonalém svatebním dni.

K  tomu neodmyslitelně patří i nezapomenutelná a lahodná svatební hostina. Naplánování svatebního dne stojí spoustu energie a nervů. U nás však nemusí. V našem malebném prostředí rodinného hotelu Gregor Vám rádi se vším pomůžeme a vaše sny se stanou skutečností

Sály pro svatební hostiny, uspořádání stolů.

Dle množství pozvaných hostů si můžete pro svou svatební hostinu vybrat ze dvou sálů.

Konferenční sál s pódiem

Tento sál s kapacitou až 200 hostů, je obsluhovaný, ozvučený, vytápěný a klimatizovaný. Díky jeho rozloze je možné nepřeberné množství stolového uspořádání i přesto však zbyde dostatek místa pro taneční parket, volnou zábavu a rautové stoly. Na požádání jsme schopni zajistit: přípravu pódia, živou kapelu či konferenciéra.
Svatební salónek.

Náš útulný salónek s kapacitou 50 hostů se hodí spíše pro komornější svatební hostinu. Stejně jako konferenční sál je vybaven klimatizací, vytápěním, ozvučením a je obsluhován. Na požádání jsme schopni zajistit: hudbu, živou kapelu či konferenciéra. Uspořádání stolů je zde možno řešit tabulí do tvaru U, tabulí do tvaru T nebo klasickým restauračním uspořádáním dle domluvy se snoubenci.

Aranžmá

První dojem při vstupu na svatební hostinu je velice důležitý, proto si zakládáme na exkluzivním aranžmá, při jehož tvorbě vycházíme z tradic, které propojujeme s moderními trendy. Vše konzultujeme s budoucími novomanželi při osobní schůzce. Důležitá je volba květin (květinové aranžmá si můžete dodat vlastní či dodání nechat na nás) a barev, které budou celou svatební hostinu dotvářet. Naši školení profesionálové Vám se vším ochotně pomohou.

Pohoštění

Co je na svatební hostině nejdůležitější a nejočekávanější? Ano, jídlo samotné, vždyť láska prochází žaludkem.

Svatební menu.

Náš hotel pro Vás připravil 4 druhy svatebního menu, ze kterého si můžete vybrat. Pokud by se vám žádné nezamlouvalo, je zde možnost připravit menu přesně podle vašich představ.

Raut

Máme pro vás připravené nepřeberné množství teplého i studeného rautu. Rádi Vám ukážeme naše inspirativní nabídky či nastavíme rautové menu přesně dle vašeho přání.

Nápoje

Z našeho nápojového lístku si dozajista vybere každý. Máme zde nealkoholické nápoje, aperitivy, vína, piva, tvrdý alkohol, kávu i čaj.

Čokoládová fontána

Tekoucí mléčná či hořká čokoláda spolu s ovocnými špízky a ovocem dle sezóny dodá vaší svatební hostině kouzelnou atmosféru.

Vámi dovezené cukroví a nápoje

Pro vámi den předem dovezené svatební cukroví a dorty zde máme připravené chladící boxy. Chcete si přivést vlastní nápoje ať už s alkoholem nebo bez? Není problém, avšak počítejte s korkovným dle druhu nápoje.

Ubytovaní

Po úžasné svatební hostině s plnými bříšky se jistě nikomu nebude chtít kamkoliv odjíždět. Proto si vám dovolujeme nabídnout ubytovaní, kde máme svatební apartmán pro novomanžele zdarma. Svatebním hostům můžeme nabídnout 12 dvoulůžkových, 1 apartmán a 2 třílůžkové pokoje. V pokojích nechybí WC, sprcha, wifi, led televize ani pracovní stůl.

PR článek

Rubrika: 
Autor článku: