Skip to content Skip to navigation

Kritéria pro ministerský post hnutí ANO (Tomáš Vodvářka)

Výsledek obrázku pro ANO Babiš27. června 2018,  10:01

Naší agentuře Hádám se podařilo jako jediné získat tajný materiál, určený k vnitrostranické komunikaci ohledně výběru kandidátů na post ministra ve vznikající vládě č.2

Po vyjádření pana předsedy vlády Andreje Babiše, že ministr nemusí být až tak úplně machr, se podařilo našim agentům získat oběžník, rozdaný před časem úzkému vedení strany, jako nápomocný materiál k lepší orientaci při výběru vhodných lidí na ministerský post. Každý čekatel musel níže uvedené body nabiflovat a poté před tímto úzkým vedením bez zaškobrtnutí přednést.

a) Naše hnutí je Andrej Babiš a Andrej Babiš je naše hnutí

b) svou dovolenou budu trávit s celou rodinou na Čapím hnízdě

c) svůj dům či byt natřu nažluto.

d) nebudu chodit se psem na Vítkov

e) všechno, co uvádí Česká televize, je kampáň a účelovka.

f) před každým interview v televizi se zeptám Andreje, co mám říkat. V případě náhle položené nečekané otázky odkážu tazatele na předsedu

g) pan předseda je vždy a za každých okolností nevinen

h) Za Andreje položím i život ( v současném stabilním světě netřeba podobných kroků, bude stačit funkce)

h/ Absolutně nevím, co znamená zkratka StB

i) NENÁVIDÍM KALOUSKA !

Po bezchybném přednesu uvedeného musí kandidát na ministra předvést ještě několik praktických zkušeností. Kupříkladu čekatel na ministra spravedlnosti musí rozeznat mukla do bachaře nejhůře na druhý pokus. Kandidát na ministra zemědělství bezchybně určit, který z přeložených produktů je řepa a který brambor.

Po splnění těchto kritérií bude kandidát pozván na dnešní jmenování vlády. Poté se bude moci začít učit svému novému řemeslu.

Tomáš Vodvářka

Autor článku: