Skip to content Skip to navigation

Kupředu levá, kupředu pravá, zpátky ni krok (Ondra Kňava)

Výsledek obrázku pro mlátička ondráček20. prosince 2017,  10:17

Naše země se zcela legitimně a dobrovolně řítí do náruče bolševika.

Jak jinak lze nazvat prasárnu, jež se udála na poli Parlamentu ČR dne 19.12.2017?

Zvolení komunisty do vedení komise pro kontrolu činnosti Generální Inspekce bezpečnostních sborů je výsměch demokracii. Výsměch velmi krátké historii České Republiky, jež vznikala jako svobodný projekt s dozvukem sametu. Na půdě Sněmovny se tak opět dostávají ke slovu zločinci, kteří schvalují vpád sovětských vojsk do Československa, jež jsou podepsáni pod vraždou Milady Horákové, pod mučením československých válečných letců, hokejistů nebo perzekucí členů válečné protinacistické kontrarozvědky. O politice zastrašování, cenzuře a kádrování ani nemluvě.
ANO - bolševická pakáž.
A to vše s jednoznačnou podporou strany ANO, která je ochotna pro své vládnutí obětovat mnohé. I 30 let mnohdy bolestného, ale demokratického vývoje v ČR.
Jen za cenu podpory své menšinové vlády, se pomalu ale jistě, začínají implementovat ústupky a sliby, jež ve jménu vládnutí, ANO muselo poskytnout. Tu je tu role předsedy tohoto výboru, tu je zase vedoucí jiného orgánu. A bude to pokračovat dále. Potichu se nám tu vybarvuje rudý koberec, který se postupně rozvine napříč republikou. A zase po něm půjdou jen ti vyvolení. Jen ti, co podepíšou tuhle či támhletu členskou legitimaci. Tenhle či onen pamflet. Už zase se práskáme navzájem. Tentokrát ve velké loterii, kde vyhrajeme automobil. Jsme už skoro tam, kde jsme byli před 40 lety.
Opravdu by mě zajímalo, zda voliči ANO tak nějak věděli o tom, že volí návrat do doby totality. NE, ta doba mi nepřijde úplně fajn k opakování!
Již teď je jasné, jak jsou politické karty rozdány. ANO to s vládnutím myslí setsakramentsky vážně. Pojem menšinová vláda je jen zástěrka k poklidnému vládnutí s komunisty a okamurovci v zádech, jež své hlasy propůjčí vidině pěkně prorostlé části prasete. A že je co krájet!

Dozorčí rady a představenstva státních firem již čekají na nové členy. Pár komunistů a okamurovců se mezi nimi jistě úspěšně ztratí. Ruka ruku myje a to by bylo abychom si tu demokraticky tady neupravili pěkně po svém. Po česku. Po Babišovsku.
Takže - Kupředu levá, kupředu pravá, zpátky ni krok!

Special thanks to ANO friends.

Ondra Kňava

Autor článku: 

Komentáře

Copak o to, prasečina to je. Ale jak se ukázalo, nedokázali si blbouni ani spočítat kvórum, takže místo šéfa komise mají zatím jenom ostudu.


Pojištění.cz - Nejširší nabídka online pojištění v ČR!
Srovnejte si nabídky pojišťoven a sjednejte si nejvýhodnější pojištění ONLINE.