Skip to content Skip to navigation

Mluvíte jako mutant (Tomáš Flaška)

Výsledek obrázku pro zeman miloš3. února 2018,  9:18

To řekl náš pan prezident na adresu redaktora České televize krátce po svém znovuzvolení.

Proč? Proč zase? Nemá ho rád? Jeho osobně nebo to médium?

Abych byl přesný, tak také přesný citát výroku pana prezidenta: "Vy sice máte hlas, který trošku připomíná mutanta, ale já bych poprosil, aby ten váš hlas byl poněkud hlubší."

Nejsem lékař, ale osobně se domnívám, že hloubka hlasu je přirozená záležitost. A pokud někdo zrovna nechraptí z důvodu nachlazení, tak s hloubkou svého hlasu nic neudělá. A prostě hlubší tónem mluvit nemůže, i když si to přeje člověk nejvyšší.

Je to rozdíl proti situaci, kdy si někdo dobrovolně huntuje zdraví alkoholem, životosprávou a cigaretami. Ale ani na takto nemocného člověka, který si za to z části může sám, by mě ani ve snu nenapadlo na ulici pokřikovat: "Ty jsi kripl o holi!". A už vůbec ne v přímém televizním přenosu. Studem bych se propadl.

Pan prezident asi chtěl vyjádřit svůj negativní postoj k České televizi. Odnesl to její redaktor, který se určitě může těšit na to, že si z něj bude okolí dělat tak trochu srandu. Ať už v dobrém, nebo ve zlém. Ego našeho pana prezidenta bylo uspokojeno, svou myšlenku vyjádřil a dal najevo, že ten redaktor je proti němu úplná nula.

Ale má tohle hlava státu zapotřebí?

Tomáš Flaška

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele jany007

Mutant je Zeman, vždyť vypadá jak kdyby vstal z Mauzolea!

záloha? Nebo není vratná?

Ale teď vážně. Pan Flaška se zde dušuje, že by se studem propadl, ale když se podívám na jeho blog, vidím ratlíka, který v každém druhém článku zuřivě ňafá po Zemanových nohavicích.

Má tohle zapotřebí?

Moje názory jsou pravicové a kdyby mezi kandidáty byl někdo jiný, kdo by splňoval moje představy o prezidentovi, tak bych ho volil. Například takový Benjamin Kuras, Klaus mladší nebo Robejšek by mi naprosto vyhovovali. Ale volil jsem Zemana. Proč si můžete přečíst např. na blogu Lucie Provazníkové - řekla to tam naprosto přesně za mne:

http://www.lucieprovaznikova.cz/2018/02/03/ultrapravicak-zeman-a-proc-si...

http://www.lucieprovaznikova.cz/2018/01/18/proc-je-drahos-nevolitelny

http://www.lucieprovaznikova.cz/2018/01/15/islamofil-vs-pijan

 

 

Obrázek uživatele helena-kr

vrátím se po měsíci z nemocnice a co vidím samý zapšklý  ziegler s flaškou