Skip to content Skip to navigation

Mrtví z Paříže jsou mementem multikulturního socialistického systému EU (Karel Kříž)

16. listopadu 2015,  09:59

Paříž!? Šok? Překvapení? … Nikoliv.

Jen logické vyústění multikulturní socialistické politiky evropských elit, které si k nám domů již několik dlouhých let, a masivně několik posledních měsíců, importují ...

a chtějí do tradiční populace integrovat pod falešnou záminkou humanity své nové potencionální voliče ze Středního východu a Afriky, převážně islámského vyznání a mezi těmito davy „nových Evropanů, kteří mají zachraňovat naše důchody“ sem přivezli i všehoschopné, odhodlané a strach i smrt rozsévající bojovníky Islámského státu.

Rozevřená náruč Angely Merkelové, široké socialistické srdce Francoise Hollanda či pokrytecké proklamace z Bruselu, jenž otevřely stavidla muslimské invazi do Evropy, přinesly v pátek v noci své konkrétní plody. Evropa se postará, Evropa přece musí pomoci, Evropa má historickou povinnost, Evropa je bohatá a může si to dovolit. Evropa potřebuje novou pracovní sílu, Evropa potřebuje novou mladou populaci, Evropa potřebuje rodit mnoho nových dětí. Evropa potřebuje obohatit, potřebuje svou „zaprděnost“ (že pane Schwarzenbergu) osvítit duchem různých kultur.

Krvavá jatka v Paříži nám znovu ukázala jak ono multikulturní obohacení vypadá v praxi. Stačí pár totálně vymytých mozků, kterým jejich náboženští vůdci dají do rukou samopaly (v Paříži jich včera bylo prý jen asi osm) a dokážou v podstatě ochromit jednu z největších a nejbohatších evropských zemí. Kolik takových jich však sem za období, eufemisticky nazývané „migarční krize“, již přišlo? Desítky, stovky, tisíce, desetitisíce? Nikdo neví.Kolik takových odhodlaných bezmozků někde v Evropě právě čeká na rozkaz? Kdy a kde můžeme očekávat další a další podobné masakry?

Jsme svědky totálního selhání politiků celé EU. Platíme pod hrozbou kriminálu obrovské daně, za které bychom měli dostávat komfort v podobě ochrany našich životů a majetků ze strany státu. Platíme jak mourovatí a stále více. Jsme šikanováni a buzerováni státní byrokracií, jsme omezováni na svých právech a svobodách mocenskými složkami. Jsme téměř terorizováni erární věrchuškou, která pod pláštíkem páchání všeobecného dobra již znehodnotila kvalitu našich životů na pouhé přežij a plať. A i přes tento, téměř již totalitní systém vlády, není politická reprezentace schopna zabezpečit ani základní funkci státu – ochranu vlastního území a vlastních občanů.

Několik let blábolí zkorumpovaná vládnoucí pakáž o potřebě pochopení a soucitu. O zoufalých lidech, utíkajících před hrůzami války. Svým občanům zakazuje vidět nebezpečí, která souvisejí s invazí islamistů do Evropy. Jiné než oficiální názory perzekuuje a tvrdě trestá. Nálepkuje rasismem či xenofobií. Omezuje v tomto smyslu svobodu slova. Dotuje kolaboranty z různých „humanistických a lidsko-právních“ sdružení, kteří ve společnosti pomáhají metodou Overtonova okna rozšiřovat pseudomorální hodnoty a „politicky korektní“ masovou propagandu, likvidující tradiční základy naší společnosti. Konkrétně řešit však neumí žádný podstatný problém. Žárovky, vysavače, banány, dotace, eurofondy, korupční přerozdělování daňového výpalného. To je politika EU. Na ochranu hranic a lidí není čas ani kapacity.

Když už se ty směsné figurky pod praporem EU sešly, aby „řešily“ problém migrační krize, vyplodily „kvóty“. Tedy jen další přerozdělování, jako by jejich mozkové kapacity nebyly stavěny na nic jiného. Kvóty, které mají asi tak stejný účinek jako když dům, vytápěný vodou z jednoho bytu, budete chtít zachránit přečerpáním vody do bytů ostatních. Na „zavření vody“, tedy ráznou ochranu hranic Schnegenského prostoru, tito političtí šaškové koule neměli.Mrtví z Paříže jsou jejich mementem.

Velice zajímavé bude nyní sledovat další vývoj. Dá se očekávat, že několik vítačů a přijímačů uprchlíků z politcké sféry obrátí kabát, neboť zavětří nový vítr a s ním spojenou větší budoucí mocenskou kořist. Však svědky prvních takových náznaků jsme už i u nás. Mainstream ale pojede nejspíše stále tu svoji. Nesuďme všechny podle jednotlivců, buďme tolerantní, nenechme se vyprovokovat. Nepodléhejte radikálním a extrémistickým názorům. Terorismus není islám.

Co to však je, když přijde do divadla stádo dobytka a za pokřiku „Allah akbar!“ střílí bez rozmyslu do jednoho člověka po druhém? Co to je, když se jménem svého boha v držce jdou chcípnout jen proto, aby zmasakrovali stovky nevinných lidí? Je to jasné vyhlášení války evropské civilizaci ze strany islámu. Je to jasný důkaz, že ti „chudáci“ migrující do Evropy v nás chtějí vyvolat paniku a strach, že nechtějí od Evropy pomoc. Oni si chtějí Evropu podmanit, obyvatele zotročit, naši civilizaci zlikvidovat.

Nemáme nyní jinou možnost než donutit všechny evropské politiky, kteří svojí připosraností, kolaborací a zkorumpovaností přivedli náš kontinent do tohoto stavu, aby šli konečně od koryt, poslat do hajzlu i všechny jejich „mimovládní“ poskoky, přestat respektovat tyto tak zvané „elity“ a vzít věci do svých rukou. Je hodně po dvanácté. Jinak bude důsledkem, tedy eurosocialistickým řešením, pařížského masakru jen, jako vždy, další utažení šroubů svobod či zvýšení erárního výpalného na „páchání dobra“.

Karel Kříž - pravyprostor.cz

Rubrika: 
Autor článku: