Skip to content Skip to navigation

Musíme v sobě najít odvahu zásadně změnit naši vládní politiku

14. října 2012  18:45

To je podle poslance za ODS Pavla Šnajdra poučení, které by si vládní strana z proběhlých voleb měla vzít. Pokud se tak nestane, je Šnajdr přesvědčen, že  "voliči ji v příštích volbách vymažou."

Jeho konstatování je v rozporu s tvrzením premiéra Nečase, který prohlásil, že i přes debakl ve volbách chce pokračovat v současné politice vlády.

Šnajdr je jedním ze šestice rebelu z ODS, kteří hlasovali s opozici proti vládnímu balíčku.

       "Volební prohra ODS a celé pravice mě mimořádně mrzí. Musím však reagovat na slova Petra Nečase a jeho zdůvodnění této drtivé porážky. Zásadně s ním nesouhlasím," prohlásil Šnajdr.

Článek zde

Ilustrační foto, Zdroj: utopictures.deviantart.com


Komentáře

Obrázek uživatele jany007

ne politiku, ale politiky....politika za nic nemuze....program je v poradku, za hovno stoej lidi, co ten program a tu politiku maj delat!!!

Obrázek uživatele 2kedar

No,,,,,, nejsem si až tak jistý, že politika za nic nemůže.Pokud se podíváte do minulosti, tak zjistíte, že politika je hybnou silou historie.Už od starého Říma.Dnes je to sice poněkud jinak, ovšem nelze říct, že politika nic neovlivňuje.Já osobně si myslím, že politika ovlivňuje téměř veškerý život (bohužel)..

Obrázek uživatele juras

No tos asi nepochopil dobře. Jany007 neříká, že politika za nic nemůže. On říká, že se politika nemá měnit, ale že se mají změnit ti lidé, kteří hlásají politiku jednu, ale provádí úplně jinou. Místo politiky máme politikaření, místo úspor státu zvyšování daní. Hezky to řekl Ševčík před dvěma týdny u Šípa v TV., když mluvil o tzv. úsporných balíčcích spočívajících ve zvyšování daní. Taky řekl: Kalousek je daňový talibanec a vyhlásil daňový džihád :-)

Obrázek uživatele jany007

me nekdo pochopil, ja si zacnu asi o sobe myslet vic, nez je zdravo:-D

Obrázek uživatele juras

Připadá mi, že přemýšlíme podobným způsobem. Některé lidi moc nechápu, třebaže jsou chytří a dojde mi až později, jak to vlastně mysleli. U Tebe mi připadá, že stačí jenom ťuknout :-)

Obrázek uživatele jany007

ale bacha s tim tukanim, jen lehounce, at se ta ma krehka skorapka nerozbije:-D

Obrázek uživatele juras

Tak si mám změnit obrázek a dát tam Kometu? ;-) Sice hokej moc nesleduju a a na ligu nechodím, ale jarní finále jsem si užíval. V Brně jsme měli perfektní atmosféru :-)

Obrázek uživatele jany007

sice jsem za louzi, ale to jsem si taky nenechal ujit, nadhera:-DDD