Skip to content Skip to navigation

Něco je špatně v našich nejvyšších patrech (Tomáš Flaška)

Výsledek obrázku pro Robert Fico6. března 2017,  18:44

Ve čtvrtek a pátek proběhne summit EU a hádejte kdo nás bude zastupovat? Slovenský premiér Robert Fico.

Proč? Protože Bohoušek tam zůstane jen ve čtvrtek a pak bude spěchat na sjezd ČSSD. Ten je přeci pro naši zemi podstatně důležitější než nějaké jednání vrcholných představitelů osmadvacítky.

Zastoupit by ho mohl prezident Zeman. Nikdo jiný na to nemá právo. Ale Bohoušek rozhodl, že by byl špatný zástupce a nedobře by hájil naše národní zájmy. Tak ty naše národní zájmy bude lépe hájit předseda vlády jiného státu, než náš vlastní prezident.

Můžeme si myslet, že náš prezident je zloduch nejvyšší, nebo si můžeme myslet, že předseda vlády nemá všech pět pohromadě, to je fuk, ale výsledkem je, že jsme ostatním v Unii pro smích.

Ono to nebude poprvé. Zahraniční země už takovýto postup v minulosti zvolily. Ale ta příčina musí být zásadní - nemoc apod. Určitě nemůže být důvodem boj o vlastní stranické koryto, nebo vzájemná nevraživost nejvyšších ústavních činitelů.

Ale hlavně to hodně vypovídá o nás samotných.

Tomáš Flaška

Autor článku: 

Komentáře

Po pravdě řečeno bych moc dobrý pocit neměl ani, kdyby tam byl pan Sobotka. Že si neudělal čas, to ovšem trapné je. Pan Zeman by byla nejspíš ještě větší ostuda tím, co by tam nejspíš zase vyvedl. A pan Fico nás jakožto cizinec těžko může zastupovat, ale jinak mi připadá srovnatelný s prvně jmenovaným (taky socan).

Obrázek uživatele echo.3

Fico není "taky sosan", ale originál převlečený komouš a Bohušek Sobotka zas originál politická onuce a současně trapná loutka.

 

Tak jo, nějaké drobné rozdíly víceméně osobnostního rázu tu jsou. Ten Bohouš by mi z téhle trojky ještě možná vadil nejmíň, ale jeho hlášky a třeba taky to, o čem je tenhle článek z poslední doby ho zase vrací mezi ty dva zbylé. Každopádně nijak odvařený nejsem ani z jednoho ze jmenovaných.


Pojištění.cz - Nejširší nabídka online pojištění v ČR!
Srovnejte si nabídky pojišťoven a sjednejte si nejvýhodnější pojištění ONLINE.