Skip to content Skip to navigation

Normalizace postupuje podle planu, sudruzi (Ladislav Větvička)

article_photo20. dubna 2017,  8:33

Sudružky a sudruhovia, zišli zme se tu, abysme společně posudili, jaky pokrok sme zrobili na naši cestě k socializmu.

K socializmu bez živnostniku, stankařu, malych vyrobcu a jinych parazitu.

Naša aktyvita, keru zme zahajili pod heslem "Všeci kradnú" na novembrovom pléně strany, začala přinašat prvni vysledky. V loňskom krizovom roku ještě zvesela kradli všeci. Kaluskem počinaje a posledni babku, kera kradla v lese kopřivy na špenat konče. No soryiako, my zme řekli DOST! Zastavime tu zlodějnu. Všeci kradnut nemožu. Dnes je vidět, že zme zrobili nevratny krok vpřed! Už kradů enem někeři, a aji na ně brzo dopadne tvrda pěst uřednicke třidy.

Vydal sem se do ulíc stotisícovej Poruby. Rad chodím mezi luďmi. Ještě vloni byly ulice plne zloděju, keři prodavali neschvalene vyrobky. Dnes je prostředi narovnane, znormalizovane. Dneska už nam nikdo nezataji ani haliř, všecko mame pod kontrolu!

Na znojemskem naměsti si ti pitomci nechali furt ty prazdne šopy. No soryiako, to si mysli, že kolo dějin se otoči zpět a ti zloději, keři za pětikačku prodavali tuřin, kobzol a ogurku a neplatili z teho DPH, se snad vrati? Naš uřednicky lid to nedopusti!

Moja finančni sprava pravě přemyšla o tym, že byzme zdanili prazdne stanky sazbou 121% (včetně DPH). Bo tajak sudruh Žižka nepotrebuje v ruce henten klacík, tak naše úrednická trieda sa nemusí dívat na ty pozustatky zlodějskeho kapitalizmu z krizoveho obdobi.

To v krasnem, pokrokovem městě Poruba už pochopili, kam směřuje pokrok, a všecky stanky preventyvně odstranili. Bo naco by nam byl taky prazdny stanek bez zloděja, že?

Leninova trieda o velikonočnej sobotě. Centrum města. Dosahli zme ciela, sudruzi! Paraziti zmizli...
 
Alšovo naměsti. Posledni pozustatky mafianskeho kapitalizmu. Štyrycetosm navštěvniku (včetně parazitu v budkach) za cele stotisicove město ukazuje, že zme zvitězili!
 
Dobře si to zapamatujte. Tento obrazek už za rok neuvidite, bo pokrok se neda zadržet. Lid sam se zbavi tych šejdiřu s medem a pomlazkama.
 

Zmizely stanky, zmizeli aji lidi. A to je sudruzi postranni pozityvni efekt opatřeni našeho narodně socialistyckeho hnuti. Když nam lidi zbytečně nešmatlaju po ulicach, neniči nam ty investyce, kere zme spolu ze sudruhama z brusele nandali do revitalizace naměsti.

Mimochodem, my nikoho nebuzerujeme, ja tež nikomu nic nepřikazuju. Ony ty mile holky z finančni spravy tak nějak samy vytuši, jak dostat ty zbyvajici stankaře pryč z naměsti. Jak vidite sami, jejich zlodějske šunty už lidi stejně nekupuju. Stankaři zmizeli, a s nima zmizel problem. Už sudruh Stalin řikal - neni člověk, neni problem.

A tak, spokojeny z vysledkama činnosti našeho hnuti, kdy se nam za pul roka podařilo zglajchšaltovat všecko, co se dalo, rozhodnul sem se zajet podivat se k susedum, do země zloděju. Do země, kera ještě nepoznala dobrodini nadvlady uředniku a EET.

Hranica, to nie je sudruzi žadne korzo. Ten samy den jak v Porubě, velikonočni sobota, enem jina vesnica...

Obyvatelstvo pohraniči je hlupe. Ani po sto rokach se nedokazali naučit naš československy jazyk a dokonce aji ulice si musi překladat do polštiny. Jinak by asi netrefili dodom
 
Přitom všemu se da jednoduše rozumět. Třeba "Samopomoc chlopska" je misto, kde si chlopi navzajem poskytuju erotycke služby.
 
Hned v prvni vesničce za hranicu mě překvapil větši počet obyvatelstva v ulicach, oproti stotisicove Porubě. Asi se chystaju protestovat proti kraceni dani.
 
Baraky su nechutně polepene reklamama. Mimochodem, pravě reklamy su největšim zdrojem daňovych uniku.
 
Ááááá, po par krokach sem narazil na prvniho parazita! Kde maš EET, ksindle? Kdyby to bylo u nas, už bych vytačal čislo Finančni spravy. Paty by sis ušoupal, jak bys prosil o sniženi pokuty! No...paty... vlastně gumy.
 
A dalši parazit. Divejte se, jak se za přeplněnym stankem vysmiva obyčejnym lidem.
 
Parazit čislo tři. Hraje na kytaru bez povoleni, prodava svoje cedečka a přijmy zatajuje. OSU na něho, na hajzla!
 
Past na nic netušici turisty. Uzeny syr, obaleny všivym platkem slaniny a pomačany v brusinkovem sajrajtu. Hygienycka uroveň otřesna...
 
Hřiby z černobylskych lesu, pašovane přes propustnu polsko - ukrajinsku hranicu. Hranica neni sudruzi žadne korzo. S tym se musi cosik urobit.
 
Ruske pirohy! Jak je možne, že v době protiruskych sankci se kusek za našu hranicu prodavaju ruske pirohy? Asi vydam Jourove přikaz, aby na to dohlidla. Enem co oškube ty synky z Wartburga, pusti se do teho.
 
Zajebiste vodky? Neni to cosik sprosteho?
 
Tak soryiako, tu lebku kdyby viděl mlady Banga, tak na protest zablokuje statni hranicu. Musim mu to řict, třeba dostane cenu Wojciecha Jaruzelskeho.
 
Neschvalene trička...
 
...neschvalene produkty...
 
...neschvalene kombinace jidel...
 
 
 
Porce jidel, kere neodpovidaju směrnicam...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A konečně cosik pozityvniho... aji tady člověk potka krajana, turistu z Československa...

 

Ladislav Větvička

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele helena-kr

jó poláci mají výhodu .Nemají babiše

aj samotný sudruh Husák!
Dokonalý projev na zasedání polytbyra, enem si jaksik zapomněl napsat, které budovatelske strany! ANO, ať dale vzkveta naše euro-socialisticka byrokraticka vlasť !!!

 


Pojištění.cz - Nejširší nabídka online pojištění v ČR!
Srovnejte si nabídky pojišťoven a sjednejte si nejvýhodnější pojištění ONLINE.