Skip to content Skip to navigation

Nové lyže pro sjezdové lyžování 2017/2018 (PR článek)

Výsledek obrázku12. března 2018,  15:12

Každého správného lyžaře zajímá, jaké novinky jsou aktuálně na trhu  kam se posunul vývoj nových lyží a doplňků.

Jak už několikrát prokázaly testy lyží, v podstatě neexistují špatné lyže, pouze nevhodně vybrané. Moderní materiály a konstrukce tak umožňují široký výběr kvalitních lyží. Potřebujete vybrat nové sjezdové lyže a rádi byste věděli, jaké novinky připravili pro letošní sezonu výrobci lyží Blizzard a Head? Podívejme se tedy na to.

Co je nového u Blizzardu

Blizzard jsou velmi oblíbené lyže u spousty sjezdařů, skvěle funguje závodní řada GS i SL Racing. Ty jsou určeny především pro ty, kteří milují rychlost. Koupit si můžete samozřejmě i oblíbené komerční obřačky WRC. Ani s allmountainovou řadou Quattro se loučit nemusíte, Quattro zůstává a s ním celodřevěné sendvičové jádro lyže i chytrý systém propojení konstrukce lyže s vázáním. Nově se na trhu objevuje kolekce dámských allmountainových lyží Alight. Na výběr je celkem ze sedmi modelů, které se liší šířkami a samozřejmě také výkonnostním určením.

Head nezůstává pozadu

Ani u značky Head nečekejte letos převratné novinky. Obliba těchto lyží stále stoupá i díky tomu, že v týmovém portfoliu najdete opravdu velká jména, na Headu od letoška jezdí třeba Veronika Velez Zuzulová. Ale zpět k lyžím, pro ty zdatné, kteří si potrpí na závodní lyže, jsou opět k dispozici WC Rebels. Tato řada se dočkala rozšíření o modely WC Rebels i.Shape Pro, což jsou allroundy cenově přístupné i pro průměrné jezdce. Pro každého, kdo ocení sjezdovkové univerzály, jsou k dispozici Supershape, můžete vybírat hned z několika modelů – Titan, Magnum, Speed, Rally a prémiové Prestige či Premium. Chcete-li zkusit něco nového, doporučujeme freeridové modely Kore, které jsou vyrobeny z lehkého dřeva karuba a zároveň využívají technologii Graphene. Neváhejte a vybírejte sjezdové lyže, vsaďte na některou z předních světových značek a užívejte si české i evropské svahy naplno.

PR článek

Rubrika: 
Autor článku: