Skip to content Skip to navigation

Ovčáčku, jenom bestie zneužívají mrtvé a lžou (Jan Ziegler)

Jan Ziegler - Blog iDNES.cz4. května 2020,  22:28

Hradní mluvka Jiří Ovčáček se odkopal a klesl až na samé dno. Jeho zneužití smrti předsedy Senátu Jaroslava Kubery k výpadům proti názorovým oponentům je ubohé a odporné.

Pan Ovčáček dokázal, že je vzorným žákem konspirativních webů typu Sputnik atd. Jeho lež, kterou zveřejnil na sociálních sítích, že zesnulého šéfa horní parlamentní komory nutili někteří senátoři k cestě na Tchaj Wan, to dokazuje. Tyto bludy spolehlivě vyvrací vdova Věra Kuberová, podle které cestu na Tchaj Wan plánoval její manžel za každou cenu s tím, že se nebál ani za komunistů a v demokracii si nenechá od nikoho nic přikazovat.

Jiří Ovčáček

Jiří Ovčáček (iDNES.cz)

Podle všeho si Ovčáček vymyslel báchorku, kterou není schopen nijak dokázat, jenom proto, aby očernil své protivníky. Mluvčí prezidenta republiky prý nedávno konvertoval ke katolictví. V tom případě bych ho upozornil na osmé Boží přikázání, které zní „nepromluvíš křivého svědectví proti Bližnímu svému“. To on porušil, což je hříchem.

Já nemám důvod nevěřit paní Kuberové, že její manžel byl odhodlaný odcestovat na Tchaj Wan stůj, co stůj, a nenechal si do toho od nikoho mluvit. A Ovčáčkovy bláboly považuji za další hradní lež. S tou první přišel hradní kancléř Vratislav Mynář, že si s Kuberou tykal a on prý patřil k jeho přátelům. A opět nevím, proč bych měl zpochybňovat verzi paní Kuberové, podle které předseda Senátu považoval Mynáře za intrikána a pohrdal jim.

Na sociálních sítích častují lidé hradního mluvčího silně peprnými výrazy, z nichž komunistická bestie, patří ještě k těm mírnějším. Kdybych já měl napsat, co si o Ovčáčkovi skutečně myslím, tak by bylo na dlouhodobý distanc, a o to nestojím. Slušní lidé sami vědí, co on je ve skutečnosti zač.

ZDROJ 1

ZDROJ 2

Jan Ziegler

Rubrika: 
Autor článku: