Skip to content Skip to navigation

Palestinci hrozí vyvražděním Izraelců, aby pak u nich žebrali o vakcínu (Jan Ziegler)

Jan Ziegler9. ledna 2021,  13:50

Islamistický fanatismus bují mezi Palestinci jako rakovina.

Mnozí z nich však, jako například Židy silně nenávidějící šejk Ikrima Sabri, podle webu Izrael.cz při vážném onemocnění vyhledávají specializované izraelské kliniky.

Guvernérka Ramalláhu Laila Ghannam není bezvýznamnou palestinskou političkou. Tato žena se podle komentáře Hany Lukešové na webu Neviditelný pes rozplývala štěstím nad novým hudebním videem Target Identifiled svého krajana zpěváka Abdullaha Al-Saideha z Gazy, který v něm vyzývá k vraždění všech Izraelců. Není normální, aby představitelka samosprávy v takové významné pozici veřejně tleskala podněcovanému násilí na skupině lidí, v tomto případě na Židech.

Jeruzalém z Hory Olivové - ilustrační foto

Jeruzalém z Hory Olivové - ilustrační foto (Jan Ziegler)

Ovšem to není ojedinělý případ. Jeruzalémský šejk Ikrima Sabri se choval stejně. Mnoho let hlásal v mešitách nenávist k Židům a Američanům, neváhal vyzývat i k jejich likvidaci. Pak však onemocněl vážnou srdeční chorobou a světě div se. Když musel na operaci, tak si nevybral nějakou palestinskou kliniku, ale izraelskou nemocnici aHadassah v Jeruzalémě. Židovští lékaři mu zachránili život a on se svým zachráncům odvděčil jako klasický muslimský radikál, znovu začal podněcovat zášť proti Židům.

V současné době se koná v Izraeli velmi účinné očkování vakcínou proti koronaviru. To již během krátké doby podstoupilo přes milion Izraelců, tedy asi 12% obyvatelstva. Nicméně Palestinci si stěžují, že se na ně nedostává.

Zmíněné příběhy dokazují neskutečné pokrytectví Palestinců, kteří útočí na Izrael, kde mohou, aby pak přicházeli s brekem o pomoc, když je trápí nějaké bolístky. Zdejší Arabové často vraždí Židy z pouhé nenávisti. Když Izraelec zabije Araba, tak jde před soud, který jej pošle na hodně dlouhou dobu za mříže, někdy i na doživotí. Když je tomu opačně, tak mnozí Palestinci oslavují takovou kreaturu jako hrdinu.

Arabové podnikají teroristické útoky proti Židovskému státu a ten je nechává léčit ve svých nemocnicích, protože palestinské zdravotnictví je vinou tamní samosprávy ve špatném stavu a v pásmu Gazy, které ovládá islamistická teroristická Hamás, přímo v katastrofálním. Některé tzv. lidskoprávní organizace, kritizuji Izrael za to, že neposílá na palestinská území vakcíny proti COVIDu 19, poněvadž prý zodpovídá i za ně. To je jenom další podlá přetvářka. Kdyby vedení palestinské autonomie neutrácelo peníze za podporu rodin vězněných teroristů a nenechalo je v rámci obrovské korupce mizet na svých kontech, tak má na vakcíny financí dost.

ZDROJ 1

ZDROJ 2

ZDROJ 3

Jan Ziegler

Autor článku: