Skip to content Skip to navigation

Paní Merkelová, pane Putine, kolik Židů ještě musí zemřít (Jan Ziegler)

Výsledek obrázku pro merkel Putin15. prosince 2018,  11:45

Brutální násilí palestinských teroristů si vybralo svoji daň v podobě předčasného porodu novorozence těžce zraněné matky, kterou na autobusové zástavce postřelil islamistický zločinec.

Ani nepřekvapuje, že Hamás označil barbarský útok na lidi čekající na autobusové zastávce za hrdinský. Já jen dodám, že byla těžce zraněná jednadvacetiletá těhotná žena, u které museli lékaři vyvolat předčasný porod, bohužel novorozenec po několika dnech zemřel. Zraněno bylo dalších šest lidí, dobrou zprávou je, že mladá žena s největší pravděpodobností přežije.

article_photo

 

Je hrozné, že německá spolková kancléřka Angela Merkelová místo odsouzení palestinského terorismu docela nevybíravě tlačila na některé představitele členských zemí Evropské unie, aby zabránili přesunu velvyslanectví z Tel Avivu do Jeruzaléma. Tato zrůdnost nepotřebuje další komentář. Já naopak žádám, aby Česká republika přemístila svoji ambasádu do Jeruzaléma. – legitimního hlavního města Izraele, co nejdříve.

Většina členů EU by se také měla zamyslet nad podporou palestinské samosprávy, která zneužívá evropské peníze na pomoc rodinám muslimských teroristů, kteří v Židovském státě vraždí civilisty včetně žen a dětí. To je něco nehorázného a skandálního. EU by měla následovat USA, které finanční pomoc Palestincům zrušily.

Ruský prezident Vladimír Putin tvrdí, že Izrael je spojencem Ruska v boji proti terorismu. Pak je ovšem třeba se ptát, proč Rusko hlasuje v OSN pro každou protiizraelskou rezoluci? Rusko rovněž posílá peníze palestinské samosprávě. Vděční Palestinci pak jednu z ulic v Jerichu pojmenovali po ruském předsedovi vlády Dmitriji Medveděvovovi. Rusko se rovněž přímo podílí na vyzbrojování muslimského teroristického Hizballáhu a nepřímo prostřednictvím Sýrie též Hamásu

Šokující rozhovor poskytl před časem ruský velvyslanec v Izraeli Alexandr Šejn pro tamní ruskojazyčnou televizi Kanal 9. Vrazi Židů prý nejsou teroristé. Podle něj Rusko nepovažuje Hamás a Hizballáh za teroristické organizace, ale pouze za radikální. Prý by bylo chybou je klást na úroveň s islámským státem. Tak to je zlé, hodně zlé. Uznávám, že islámský stát je více fanatický, než ony dvě další zločinecké bandy. Ty ale pro Židy představují horší nebezpečí, protože zničení Izraele je jejich hlavním cílem, kdežto islámský stát považuje za nepřátele číslo jedna sekulární muslimy.

Je ovšem dobře, že izraelská vláda s premiérem Benjaminem Netanjahu přijala proti muslimským teroristům další razantní opatření. Bezpečnost Izraele především.

ZDROJ 1

ZDROJ 2

Jan Ziegler

Autor článku: