Skip to content Skip to navigation

Pánské Svetry Zahřejí i Perfektně doplní Outfit (PR článek)

Výsledek obrázku pro laki laki dewasa keren26. prosince 2017,  18:06

Už dávno neplatí, že se pánské svetry pojí jen s vyhřátým krbem na chalupě nebo nepříjemným kousáním.

Tento kus oděvu je dnes už naprosto běžnou součástí šatníku nejednoho muže, a to dokonce po většinu roku. Díky množství druhů a stylů, které dnešní trh nabízí, si ten svůj vybere každý. Svetr nemusí být jen oděvem, jehož hlavním úkolem je člověka zahřát, často se z něj stává také vysoce módní doplněk. A občas i obojí dohromady.

Bez svetru jako by zima nebyla

Očekávat příchod zimy a nemít v šatníku žádný svetr? Tak tahle taktika není ta pravá. Se zimou je slovo svetr zkrátka nadobro spojeno. Muži si vybírají silnější, pletené svetry, které jsou nejen in, ale také perfektně zahřejí v zimních dnech, ale i pulovry, které bývají ze slabšího materiálu. Záleží čistě na preferenci každého z nich, příležitosti, při které ho budou nosit, nebo vkusu.

Pro chladnější dny se stále oblíbenější volbou stávají roláky, které se v poslední době vracejí na výsluní módy. A rozhodně to nekončí jen u klasických svetrů přes hlavu. Na trhu dnes objevíme i typy s knoflíky nebo dokonce na zip. Tuhle možnost ocení především páni, kteří si nechtějí rozcuchat svůj účes.

Kardigan či svetr s kapucí na podzim i jaro

Módním hitem, který v poslední době zabodoval a svoji pozici si zatím stále drží, je kardigan (definice dle wikipedie). Svetr delšího střihu zpravidla s otevřeným předkem, který dnes nejčastěji v obchodech najdeme bez zapínání. Skvělý kousek, pokud chce muž například nechat vyniknout tričko.

Nejen kardigany, ale i další typy svetrů najdeme občas doplněny o kapuci. Ačkoliv se nejprve může zdát, že svetr a kapuce nejdou dohromady, rozhodně tomu tak není. Někteří muži si tuto variantu velice oblíbili. Jde vlastně o takový kompromis mezi svetrem a mikinou – perfektní volba pro sportovněji založené muže, kteří si ke svetrům teprve hledají cestu.

Pánské svetry pro všechny věkové kategorie

Svetr má jednu obrovskou výhodu, a to takovou, že zkrátka přistane muži v každém věku. Správně vybraný kousek sluší náctiletým chlapcům, dospělým mužům i staršímu pánům. Ke každému z nich se hodí něco trochu odlišného, své pravé ořechové si však vybere každý z nich. Svetry prostě dělají muže sexy v každém věku.

Pro mladíky barevnější vzory

Mladí muži rádi zkoušejí nové věci a často tomu není jinak ani v oblasti módy. Kousky doplněné o vyšívané vzory, obrázky či nápisy si našly své místo i mezi svetry. Není potřeba se obávat, že oblečení bude přehnaně křiklavé. Nemusíme volit hned ten nejbarevnější svetr, na který narazíme v obchodě, určitě objevíme i kousky, které budou jednodušší, ale doplněné o výrazný prvek. Jeden výraznější kousek oblečení může navíc skvěle doplnit celkový outfit.

Přírodní barvy vedou u starších generací

Protože tátové nebo dědečkové zůstávají raději více při zemi, často volí jednoduché svetry v méně výrazných barvách. Které to nejčastěji bývají?

  • zelená
  • hnědá
  • tmavě modrá
  • černá
  • béžová
  • šedá

Tohle barevné spektrum muže většinou nezklame. Hodí se ke každé neformální příležitosti a navíc není potřeba se ohlížet na to, zda se jim svetr hodí k vybranému oblečení, neboť se hodí zkrátka ke všemu.

O tom, jak správně prát svetry, aby si udržely svoji barvu, se můžete dočíst zde.

Svetr zvládne vybrat každý muž

Vybírat svetr se nemusí člověk bát ani v případě, že se neorientuje v módě. Pokud zůstaneme u jednodušších kousků, nemůžeme šlápnout vedle. Jednoduché střihy, decentní barvy a klasické materiály nikoho neurazí a můžeme je zvolit téměř ke každé příležitosti. Vyhněte se norským vzorům, výrazným zdobením nebo hrubším materiálům a směle si vyrazte koupit takový svetr, který vám sedne a ve kterém se budete cítit jednoduše pohodlně.

PR článek

Rubrika: 
Autor článku: