Skip to content Skip to navigation

Papežův poradce agitoval za migranty na poutní mši na Velehradě (Tomáš Vyoral)

Související obrázek7. července 2017,  8:44

Vatikánský kardinál Marc Quellet, poradce jezuitského papeže Bergoglia, v rámci poutní mše svaté na slováckém Velehradě agitoval před 30 tisíci lidmi za migranty.

Sic zmínil newspeakem "uprchlíky", tak je zřejmé oč jde...

Už ani ten jezuita papež Franta Bergoglio se nemůže na ty neslušné (ne)ovečky z východu dívat, a tak na křesťanské svátky věrozvěstů Cyrila a Metoděje vyslal do ČR agitovat vatikánského kardinála Marca Ouelleta, svého poradce a vatikánského prefekta kongregace pro biskupy.

„Zdá se, že (Evropa) pozbyla dědictví svých základních hodnot," pronesl k věřícím a poukázal také na víru ve spravedlnost a zdravé způsoby v životě společenském a politickém. „Mezi ně patří zvláště boj proti korupci, tolik rozšířené ve světě, jež boří důvěru lidu v jeho představitele. Na vás je, aby vaši mladí poznávali Boží království skrze bratrskou lásku, pomoc uprchlíkům a nemocným, skrze přátelství a uměleckou tvořivost.“ (Novinky, 5.7.2017).

Ač velectěný pán nezmínil ony "muslimské uprchlíky", tak myslím, že záměr je zřejmý. Do svatopetrských kanceláří buď ještě nedorazily informace, že se nejedná o uprchlíky, ale migranty (zejména z Afriky), nebo, jak je zvykem u vrchnosti všeho druhu, opět tady někdo zkresluje realitu.

Ostatně, co se multikulturně globalistických názorů velkého "otce" týká, nejedná se o nic nového.

Psal o papa již dvakrát dříve a vatikánská multikulturní agitka pokračuje i u nás.

Big Father František: abychom se měli skvěle, všem one migrant do postele

A zde, kde papa opět radí vzít si migranty domů. Jen mi nějak uniká, že by šli vatikánští příkladem.

Tomáš Vyoral

Rubrika: 
Autor článku: 

Komentáře

Pokud vám uniká, že papež si k sobě uprchlíky zve (opakovaně) i si občas nějaké dováží, pak patrně jeho aktivity nesledujete, nebo tak činíte selektivně.