Skip to content Skip to navigation

Páter Halík na lince z pekla a probuzená zvířecká nenávist Zemanových odpůrců (Patrik Juda)

Výsledek obrázku pro páter halík3. ledna 2018,  10:03

"Ďábel na Hrad nepatří!"

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se do Nového roku 2018 vyjádřil s humorem k nenávistným slovům zděšených Zemanových odpůrců a jejich panice i strachu. Ovčáček i "namaloval na zeď" opravdového Bubáka budoucnosti

"Tomáš Halík je všechno, jen ne kněz." "Je ambiciózní, zlý, touží po slávě, oceněních a chvalozpěvech." "Takže se dle mého názoru s velkou pravděpodobností jeho prezidentské kandidatury dočkáme." "Miliardáři a servilní novináři jsou již připraveni sloužit." "Pokud bude páter Halík v roce 2023 kandidovat, nenechám to bez odezvy." "Slibuji." "Ďábel na Hrad nepatří!.......Jiří Ovčáček a jeho nebezpečný bubák na zdi budoucnosti

Pana prezidenta Miloše Zemana a nikoliv pouze poslední dobou někteří komentátoři, umělci, politici či jiné "celebrity" urážejí za mě tak vulgárně, sprostě, uboze a zbaběle, že se mi až nechce věřit, co vše může někdo říci o svém prezidentovi. Naposledy včera, když známý novinář Jiří X. Doležal napsal, zdali se Zeman vyléčí z alkoholismu chlastem. Řekl kdo? Drogově závislý člověk, který se chlubí tím, že vykouří pět gramů trávy denně? Nic proti pane Doležale s chrastící kapsou plnou viagry a slovy plných zloby, ale nejste jen další placený pokrytec? Neměl by jste vyléčit svou závislost novoročním double jointem?

Jen o den dříve napsal ("nasral") ze stejného Reflexu pan komentátor Pečinka, že prý pan prezident je "sráč". Co k tomu napsat? Napsal bych třeba, že je to chudák a ubožák, ale raději to neudělám, protože pan Ovčáček to okomentoval s nadhledem i humorem, když dal Zemanovým odpůrcům také takový malý silvestrovský pohlavek.

"Mezi "liberálními" komentátory, politickými neziskovkáři a zaprášenými fíkusy se šíří panika, zděšení a strach." "Jméno Zeman v nich vyvolává hrůzu." "A představa dalších pěti let na Hradě je pro ně tak strašlivá, že se v nich probouzí zvířecká nenávist." Pan Ovčáček také reagoval na slova divadelního režiséra Drábka, který v Bakalově DVTV (která je k panu prezidentovi "překvapivě pouze kritická) řekl, že prezident je zlý člověk a patří do kanálu. Smutný to další divadelník, ale pan Ovčáček považuje umělce za ptáky jejiž politická přízeň je přelétavá.

Jedním z největších kritiků pana prezidenta je páter Tomáš Halík, o kterém jsem již psal a určitě již více nechci, ale stále nemohu uvěřit a zapomenout, že při svých návštěvách v USA před zvolením Trumpa nikdy nepotkal žádného, byť jen jediného jeho voliče. A jelikož kněz by přeci nelhal, tak jediné mé vysvětlení je, že se pan Halík scházel asi pouze s lidmi na "jiné, na té vyšší úrovni", než s těmi "neexistujícími" lidmi, kteří Trumpa zvolili. Ale Ovčáčkova slova o panu Halíkovi z těch "vyvolených kruhů" na Hradě je má letitá strašidelná představa a věřím, že se nikdy nenaplní. "Bože, prosím ochraňuj Česko."

Věřím, že ta zlobná, obludná a často vulgární kampaň proti panu prezidentovi z mnoha médií bude mít stejný efekt jako u Trumpa v Americe, protože lidé jsou naštěstí stále schopni používat zdravý rozum.

Když psal pan Halík počátkem teď již loňského roku papeži Františkovi, aby za žádnou cenu nejezdil do ČR a počkal si na slušnějšího prezidenta, tak mě napadlo, že si třeba můžeme počkat my na jiného papeže, ale k jeho doporučení, aby byl Hrad vyvětrán od kořalky, nikotinu, lží a hulvátství, tak první slova, co mě napadla byla zášť a závist. Pan Ovčáček to však pochopitelně rozvedl lépe....

"Jsem přesvědčen o tom, že ústy pátera Halíka promlouvá ďábel." "Jinak to prostě ani nemůže být." "Nepřetržitě slyšíme jen slova pýchy, pohrdání, urážky, nenávist a zlobu." "To vše je zabaleno do frází o pravdě a lásce." "Vždy, když čtu Halíkova zlostná vyjádření, na mysli mi vytane, že na jeho psacím stole opět zazvonil telefon z pekla."

Kromě těch mnoha různých prý umělců zaznívá kritika na pana Zemana často i od různých pseudocelebrit, jako jeden otylý, nešťastný pán a povoláním syn moderátora a komika Petra Novotného, jehož jméno nikdy ani nenapíši jak hnusí se mi a prý novináře, který však jako ten čuník pouze nevypadá, ale i mluví a píše jako z chlívku. Brrrr, co je to za lidi? Všechny ty odporné komentáře o dementním prezidentovi, co sám si ani hubu neutře, nebo o tom státním pohřbu do roka od paní Magdy Vašáryové? Aby vás Bůh nepotrestal paní velká hééérečko a falešná morálko národa.

Na pana prezidenta útočili z mnoha stran celý rok a například dle aktivisty Jakuba Jandy z "neziskovky" Evropské hodnoty, která má za úkol i zvyšování kultury v politice ( bývalý gay porno herec) je pan prezident vychlastaná odcházející troska. To je teda tak zvýšená a finančně dotovaná politická kultura, že bych brečel.

Věřím, že pan prezident Zeman nikam neodchází a všechny ty kritiky a své odpůrce s tou až zvířeckou nenávistí již za pár dní umlčí. On je samozřejmě neumlčí, tu intelektuální elitářskou společnost, která má ten "patent" na pravdu, lásku a morálku, ale jejich zlá slova již nic nezmůžou, protože na Hradě bude sedět přes jejich veškerou snahu opět a dalších pět let Miloš Zeman.

"Spoléhejte na vlastní rozum." "Věřím, že zdravý rozum zvítězí nad závistivou hloupostí." "Šťastný a veselý Nový rok."........prezident ČR, Miloš Zeman

Vypečte pane prezidente Zemane zase všechny ty Pečínky.

Také věřím a přeji hezký a šťastný rok 2018 všem autorům, čtenářům i nečtenářům.

Zdroj: Parlamentní listy: Ovčáček hodil bombu do "pražské kavárny"....

Patrik Juda

Autor článku: 

Komentáře

Na článku je hodně znát, že pochází z PL.


Pojištění.cz - Nejširší nabídka online pojištění v ČR!
Srovnejte si nabídky pojišťoven a sjednejte si nejvýhodnější pojištění ONLINE.