Skip to content Skip to navigation

Petro Zhyvachivskyy, který si vymyslel napadení skupinou Romů, je obviněn z trestného činu


8. listopadu 2012  13:52

Petro letos v dubnu přepadl přes zábradlí schodiště domu v centru Břeclavi. Jako důvod svého těžkého zranění si vymyslel napadení Romy.

To byl jeden s impulsů pro vypuknutí proti Romských demonstrací v  Břeclavi. Místní to brali jako poslední kapku v již tak dost napjaté situaci mezi nimi a nepřizpůsobivými.

    Vyšetřovatelka chlapce obvinila ze spáchání trestného činu křivé výpovědi a nepravdivého znaleckého posudku. Za tento skutek je vymezen trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta. U mladistvých se trestní sazba stanovena v trestním zákoníku snižuje na polovinu,“ potvrdila mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová.

Petrovi hrozí jako mladistvému až rok a půl za vězení.

Článek zde

Rubrika: 

Komentáře

Obrázek uživatele Vlčice.CDN

ježkovy voči, jak ho mohla obvinit z nepravdivého znaleckého posudku ? *shok* On je snad znalec?  Bohužel, to je takový trdlo, že způsobil mnoho nepříjemností a cigoši jsou tím pádem na koni.

Obrázek uživatele jany007

prave, ja myslim, ze to zastavilo Ty protesty...skoda, jiz to vypadalo ze lidi konecne reknou  a dost!!!

Obrázek uživatele helena-kr

tento paragraf má prostě takový název

Obrázek uživatele 2kedar

Což je blbost, jako polovina zákonů v této zemi! *bad* Tady si totiž "Právo" může vysvětlit (Díky debilním zákonům) každý jinak... A no tu notu hrají právníci... Kteří jsou z poloviny (Alespoň obhájci) zkurvení křiváci!!Viz. Sokol!Ten by vlastní matku prodal!*bad* (Kdyby za to něco káplo)... *aggressive*

Obrázek uživatele jany007

a vsichni vime, ze kdyz ten zakon nefunguje, tak ten zakon bere do ruk lid a opet vsichni vime jak to dopada......