Skip to content Skip to navigation

Potvrzovat pravdu je velezrada! (Radomír Dolanský)

11. února 2016,   07:36

Další rytíř padlých politiků ucítil možnost přiživit se na Miloši Zemanovi.

Bez bázně, že bude v očích mnoha občanů vypadat přinejmenším jako blázen, navrhuje Marek Ženíšek abdikaci nebo žalobu za velezradu.

Tak jen sbírejte, Ženíšku, sbírejte podpisy, ať se můžeme podívat, kdo nám tady podporuje politiku oblbování lidu. Poslední dny politiky jen usvědčují, jak lze občany této země jednoduše obelhat, když na cokoliv přidají nálepku tajné. No, někdo jejich lži odtajnil a nastal poprask. Najednou je z řady lidových vůdců, kteří se dušují, že by se pro národ přinejmenším rozpůlili, obyčejná parta lhářů a fabulantů.

Ne, ne, s teroristy nejednáme! Pan Zaorálek se pěkně naučil trapnou frázi a rozvědky s novináři z něj teď udělali směšného lháře. Samozřejmě, pane Sobotko, česká média často zkreslují skutečnosti, ale je zajímavé, že jste si toho všiml zrovna až v případě, kdy informace nevyhovují vašim fabulacím občanů.

Marek Ženíšek se zesměšňuje sám, protože pokud by myslel svoji udatnou akci v bitvě za národ vážně, a ne jen jako záminku jak zaútočit na Zemana, tak by přece v první řadě musel z vlastizrady obvinit týdeník Respekt. Ale budiž, Marek Ženíšek dostal ve fajfkové straně postižené virem Agrofert nový flek, tak musí dokázat, že si jej zaslouží.

Pozor, občané! Od 10. února 2016 se mění demokratické zásady České republiky. Potvrzovat pravdu je, podle Marka Ženíška, velezrada. Možná se jedná o takovou malou předehru k 25. únoru, dni vítězství pracujícího lidu. Tehdy, v roce 1948, začala doba, kdy se za pravdu i popravovalo.

Á propos, to znamená, že se velezrady dopouští opakovaně i šéf našich největších přátel Mr. Obama, poněvadž on sám potvrdil několik obchodů s teroristy. Má i na takové obvinění koule Marek Ženíšek? Nebo potvrzení pravdy jedné a té samé záležitosti od Miloše Zemana je něco jiného než potvrzení od Baracka Obamy? Existuje pravda 1 a pravda 2? Tak máme správně chápat spravedlnost?

Radomír Dolanský

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele hanick

známe z jeho diskusních příspěvků na různých serverech a z jeho prohlášení. Těžko mohu prohlásit o VŠ vzdělaném člověkovi, že je blbec. Zde v tomto případě to také není přesné označení, spíše bych se přiklonil k pojmu - zfanatizovaný či dezorientovaný hlupák. Tohle rovněž nevyčerpává pravou podstatu tohoto "politika", který když promluví, mění se ihned v pátou kolonu v české kotlině, nepřítele lidu, vlastizrádce a škodnou vhodnou k eliminování. Takže si myslím, že problém pana Ženíška dlí v jeho dětství a ani si netroufám odhadovat, jak hluboko jej zasáhly nedostatky ve výchově.

Obrázek uživatele jany007

Ne ne ne, potvrzovat pravdu se samozřejmě nerovná velezradě, ale potvrzování určité pravdy v a to v určité pozici, jako je třeba prezident státu, se to velezradě rovnat může. Stačí si jen projít Ústavu a zákony ČR.