Skip to content Skip to navigation

Pravice již zemřela a demokratický systém je vážně ohrožen myslí si Hájek

18. října 2012  22:13

Po nedávném prohlášení že EU přispívá k válce, přišel vicekancléř Petr Hájek s další teorii. Podle něj "pravice již zemřela a demokratický systém je vážně ohrožen.  Za rozpadem společnosti podle Hájka stojí ďábel a také vše nasvědčuje tomu, že se nezadržitelně blíží Apokalypsa."

Hajek, který je známý svým  silně "protimediálním" postojem tvrdí, že tím kdo rozbíjí demokratický systém jsou právě média. Ty podle Hájka teď roubují "na polomrtvý pahýl opět starou havlovskou ideu nepolitické politiky."

Povolební situaci zhodnotil Hájek následovně:

    "V naší zemi se něco změnilo a občané to dali jasně najevo. Jistě k tomu nedošli na základě výkonu krajských zastupitelstev. Hlasovali o původu celkové nedobré atmosféry v zemi. Především o vládě. Nebo lépe řečeno o mediálním obrazu vládnutí. Což jsou, při vší kritičnosti k Nečasově kabinetu, samozřejmě dvě různé věci."

Článek zde

Ilustrační snímek, zdroj http://browse.deviantart.com/?q=apocalypse+#/d27raxs


Komentáře

Obrázek uživatele jany007

tenhle pan me nikdy neprestane bavit)))))

Obrázek uživatele juras

Já si budu muset koupit tu Smrt ve středu. Média ho furt jenom zesměšňují, ale kdyby to byl blb, tak by neohl pracovat pro Klause. Z knížky by mělo být poznat lépe, co je na těch zesměšňujících článcích pravdy.