Skip to content Skip to navigation

Premiér a prezident. Jako by si z oka vypadli. (Tomáš Flaška)

Výsledek obrázku pro Babiš a Zeman3. ledna 2018,  9:48

Ten náš pan prezident a premiér, se nádherně doplňují. Již dlouho jsme tu neměli dva nejvyšší ústavní činitele, kteří si jdou tak nádherně na ruku.

„Byla podána žaloba Evropskému soudnímu dvoru ohledně vyšetřování OLAF,“ řekl premiér Andrej Babiš. Zprávu OLAF, která už dorazila do České republiky, údajně nečetl ani ji číst nehodlá. Ale její obsah je tedy špatný, když to ten OLAF zvoral. Hlavně že to p. Babiš ví, i když jí nečetl. Děda vševěd.

Ten samý den nám pan premiér oznámil, že koho podpoří v prezidentské volbě sdělí až den před ní. Kdo to asi bude? To bude překvapení, které má bouchnout jako bomba!

Pro připomenutí prezident Zeman v roce 2011: "Zastávám názor, že člověk, který vstupuje do politiky, respektive působí v politice, má-li být dlouhodobě úspěšný, musí splňovat tři základní kritéria. Za prvé nesmí krást, za druhé nesmí podrážet a za třetí musí dodržovat uzavřené dohody. Pokud jde o pana Babiše, byl jsem přímým účastníkem podpisu dohody s ním při privatizaci Unipetrolu a konstatuji, že pan Babiš tuto podepsanou dohodu nedodržel. To je pro mě dostatečný důkaz nevěrohodnosti pana Babiše, nehledě na jistá další podezření, která se, doufám, časem prošetří."

A prohlášení ANO (což je vlastně stafáž Andreje Babiše) z roku 2012: "Říká se, že Miloš Zeman dokáže odůvodnit cokoliv. I deset či patnáct let poté, co jeho nejbližší spolupracovníci, pod jeho ochranou, otevřeli stavidla nejhorším korupčním zvěrstvům polistopadové doby, umí rozesmávat dnešní studenty humornými bonmoty. On prý vždy proti korupci bojoval. A nikdo se neodváží vstát a říci mu do očí, že to není pravda. A že naopak máme jenom několik málo politiků, kteří by v takové míře měli osobní zodpovědnost za dnes už nesnesitelnou míru korupce v České republice. Jeho kandidatura na prezidenta České republiky je z tohoto pohledu hodně nevkusným žertem."

A teď si chlapci tak padají kolem krku. Účel světí prostředky. Hlava nehlava.

Tomáš Flaška

Autor článku: 

Komentáře

Klasické účelové spojenectví. Zatím se navzájem potřebujou...


Pojištění.cz - Nejširší nabídka online pojištění v ČR!
Srovnejte si nabídky pojišťoven a sjednejte si nejvýhodnější pojištění ONLINE.