Skip to content Skip to navigation

Přeruší vláda diplomatické styky s KLDR? (Vladislav Svoboda)

article_photo2. prosince 2017,  9:49

Poslední test balistické rakety ukazuje, že KLDR je schopna svou raketou zasáhnout nejen území USA, ale i území České republiky.

Donald Trump na tento pokus reagoval výzvou k přerušení obchodních a diplomatických styků s KLDR.

Ve volbách jsme měli řadu stran, které měly v programu boj proti Islámu či vystoupení z NATO a EU. Ale nikdo se ve svých programech nezabýval nebezpečím, které je určitě větší než islámský terorismus; a tou je hrozba jaderné a raketové výzbrojování v nevypočitatelné a nebezpečné KLDR. V tomto případě se nejedná o desítky mrtvých, ale o sta tisíce mrtvých. Nevznikl žádný Blog proti jadernému nebezpečí KLDR. Žádná strana nedemonstruje před velvyslanectvím KLDR. Ticho po pěšině. Jen komunisté, na jejíž hlasech bude záviset naše nová vláda, vychvaluje a brání tento režim a taky je jediná která nikdy neopomene navštívit slavnosti založení tohoto zločinného státu na jejich ambasádě.

Proto bude zajímavé, jak se nová vláda, v jejímž čela, jak se zdá, bude bývalý dlouholetý člen KSČ a bude závislá na hlasech KSČ a hlasech bojovníků proti uprchlíkům, Islámu, vystoupení z NATO - SPD, zachová k výzvě amerického prezidenta. Možná bude zajímavé sledovat i reakce Hradu. Ale s ohledem na reakci Ruska, kterému by stačilo zavřít kohout a lidový Korejci by rakety museli nosit na ramenou, se obávám, že jedinou reakci bude mlčení.

 

Vladislav Svoboda

Autor článku: 


Pojištění.cz - Nejširší nabídka online pojištění v ČR!
Srovnejte si nabídky pojišťoven a sjednejte si nejvýhodnější pojištění ONLINE.