Skip to content Skip to navigation

Prezident Zeman si na rozdíl od premiéra Sobotky uvědomuje migrační rizika (Petr Cvalín)

4. srpna 2016,  07:22

Evropský komisař pro digitální ekonomiku a společnost Günther Oettingerv rozhovoru s německým rádiem ffnkritizoval Miloše Zemana kvůli jeho vyjádření k přijímání migrantů v ČR.

Je evidentní, že o prezidentovi Zemanovi nikdy pozitivně nebudou mluvit ti, kteří jsou zastánci migrační politiky otevřených dveří. Myslím, že je pozitvní, že Miloš Zeman na rozdíl od předsedy vlády Sobotky má jasný názor na přijímání migrantů v Česku. Opravdu už je na čase, aby si hlavně i premiér Sobotka uvědomil, jaké bezpečnostní riziko znamená přijímání migrantů. Čím dříve si toto nebezpečí uvědomí, tím lépe pro naší bezpečnost. Snad premiér Sobotka nechce, aby v Česku byla stejná situace jako ve Francii, či Německu.

Více zde o kritice Miloše Zemana od evropského komisaře pro digitální ekonomiku a společnost.

Evropský komisař pro digitální ekonomiku a společnost Günther Oettinger dále v rozhovoru prohlásil, že prezident Zeman haní evropské zákonodárství a oslabuje Evropu jako celek. Zajímalo by mne, kdo více oslabuje Evropu. Politici, hlavně kancléřka Merkelová, kteří nesou vinu za to, že do západní Evropy se úspěšně inflirtují mezi migranty teroristé nebo ten, kdo na tato bezpečnostní rizika upozorňuje? Myslím, že odpověď je jasná.

Mimochodem, nebýt prezidenta Zemana, slovenského a maďarského premiéra Fica a Orbána, tak Evropa by byla velmi oslabená. Důvod je prostý. Tito výše jmenovaní politici si ze všech evropských politiků nejvíce uvědomují hrozbu spojenou s migrací.

Petr Cvalín - člen Krajského výboru KSČM Plzeňského kraje

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele jany007

Tak nevím, Cvalda jako populista?! :)))

Obrázek uživatele holcman

:-) Cvalda na Hradě.
https://1gr.cz/fotky/idnes/16/032/cl6/JW61d522_cvalin3.jpg
Hladový populista a servilní komunista.

Obrázek uživatele helena-kr

to jsem čekala Ač jasná pravda je okamžitě zesměšněna a zavrhována jen pro to,že pod článkem je podepsám komunista.Jak ubohé.