Skip to content Skip to navigation

Proč lže ministryně Marksová o únosu českých dětí v Norsku? (Lukáš Lhoťan)

10. prosince 2014,  06:22
 

Pokud se chystáte na cestu do zahraničí, tak raději počítejte s tím, že Vám česká vláda nepomůže. Naopak bude lhát, co to půjde, aby kryla zemi, jež porušuje Vaše lidská práva.

V kontrastu se stále většími plány ministrů za ČSSD na buzeraci obyčejných Čechů je to víc než viditelné.

Pro pořádek: norské úřady unesly dva české občany, ještě k tomu děti, a již je několik let je zadržují a odmítají je vrátit zpět do České republiky k rodičům. Norské úřady evidentně porušují lidská práva jak rodičů, tak dětí. Matka dětí je vystavena buzeraci ze strany norských úřadů, které jí povoluji styk s dětmi velmi výjimečně, prakticky jednou za rok na dvě hodiny, a ještě k tomu za takových podmínek, za které by se asi v 80. letech 20. století styděl i Sovětsky svaz či komunistický režim v Československu.

A co dělá český ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD)? Mlčí a vládě navrhuje více práv pro neomarxistku Šabatovou, což jí umožní buzerovat lidi ve jménu boje proti diskriminaci o to více.

A co dělá ministr zahraničí Zaorálek? Ten o případu podle rodiny unesených dětí veřejně lže a jediné, co ho asi zajímá je, kolik milionů z našich daní pošle rodinám palestinských teroristů do Gazy.

A co dělá ministryně Marksová-Tominová? Ta před pár hodinami lhala v českém parlamentu o případu, když prohlásila, že česká vláda nemá nástroj k tomu, aby mohla tlačit na norské úřady k propuštění unesených českých občanů!
Ano paní Marksová? Česká vláda nemá nástroje? I my, obyčejní lidé, víme, že kdyby česká vláda chtěla, tak by nástrojů měla víc než dost. Od předvolání norského velvyslance, protestní nóty jejich vládě, po možnost odvolání našeho velvyslance či případně nějakých sankcí!

Proč paní Marksová lžete? Proč lžete pane Zaorálku? Proč ministři ČSSD s naprostou většinou poslanců hnutí ANO nechtěli, aby se případem zaobíral český parlament? O co jde? Proč to vypadá, že nechce hnutí ANO s vrcholnými politiky ČSSD pomoci uneseným českým občanům?

Jde zde například o peníze od norské vlády? O obchodní zájmy?

Pokud už naše občany neprobudí tato otevřená vlastizrada našich unesených občanů od vůdců ČSSD a vůdců hnutí ANO Babiše a spol., pak jsme jako národ ztraceni a prostému občanovi nezbude, než svá práva hájit sám i za možnou cenu ozbrojeného odporu proti vlastní zrádcovské vládě. A to naše ústava zatím díky Bohu dovoluje!

Nedivil bych se, kdyby se nějací vlastenci odhodlali k činu a děti z Norska unesli. Také bych se nedivil, kdyby naše vláda ČSSD a ANO pak tyto vlastence perzekvovala - vždyť je evidentní, že stojí na straně státu, který porušuje lidská práva a unesl naše občany.

Možná to je také můj poslední blog, co na iDnes.cz píši, protože kritizovat ČSSD a ANO se stává v této zemi nebezpečným koníčkem.

 

Lukáš Lhoťan

 


Komentáře

Obrázek uživatele jany007

Ja porad nevim co si o tom myslet. Cele to pro mne je slovo proti slovu, a ted komu verit?*scratch_one-s_head*

Obrázek uživatele juras

Podle mého názoru je odebrání dětí rodičům ospravedlnitelné jen v případě, že jsou prokazatelně týrané, hrozí jim smrt smrt nebo jsou prokazatelně zneužívány ke zločinu. A i potom je pro mě nemyslitelné, že by oddělili sourozence a každého dali jinému pěstounovi.
Podle toho, co jsem četl, se v této rodině nic takového neprokázalo. Mám na to celkem jednoznačný názor. Přikláněl bych se k nátlaku na Norsko - buď děti vrátí nebo uspokojivě vysvětlí, že děti byly v ohrožení života. Pokud neudělají ani jedno, měli bychom Norům vyhlásit válku.

Obrázek uživatele jany007

Kdyz me ta hlava porad nebere to, ze takoveto bezpravi ci nespravedlnost by se mohla odehrat v "Norsku", zvlaste pokud se jedna o mezinarodni incident. To je co me zarazi. Pokud by me nekdo rekl Rumunsko, Kazachstan, Thajsko nebo Cina, asi bych rekl ok, ale Norsko?! Asi jsem blbej ci co *drinks*

Obrázek uživatele juras

Pokud máme pochybnosti, měli bychom tvrdě tlačit na Norsko. Nevylučuju, že to Norové uspokojivě vysvětlí. Ale dokud v tom nemáme jasno, měli bychom tvrdě tlačit na rychlé jednání, i za pomoci ultimát. Taky bych to od Norska nečekal, ale Norsko mě moc nezajímá. Zajímá mě podezření, že ubližujou našim občanům. Už je to staré přes dva roky, vleče se to po různých soudech a pořád v tom není jasno. I týden odloučení matky s dětmi je moc. A tady to trvá už dva roky, dokonce ještě navíc rozdělili i ty sourozence... Norské úřady zkurvily (Jiné výstižné slovo pro to nenacházím) několik životů občanů ČR. Vláda by měla nastoupit tvrdě a razantně.