Skip to content Skip to navigation

Proč volit prezidenta Zemana? (Tomáš Flaška)

Související obrázek26. prosince 2017,  18:00

Je to přeci jasné - protože nás ochrání před Islámem a natře to Pražské kavárně. To už přeci stojí za to, ne?

Sice nevím jak přesně by to měl provést, ale jeho fanoušci asi již vidí v růžových barvách jak sedá do svého gumového člunu a jako nejvyšší velitel českého námořnictva vyráží do Středomoří bojovat za naše národní zájmy. A bude to!

V dnešním projevu nám ještě sdělil, že nikdy nevypíše předčasné volby. Tím v podstatě zopakoval, že Ústava je jenom takový cár papíru, kterým si lze ... . A bude to!

A navíc nám zdůraznil, že si žijeme velmi dobře a máme na to být hrdi. To určitě již dokázal za několik dní svého premiérování pan Babiš a předchozí čtyřletá Sobotkova vláda za to vůbec nemůže. I to nám bylo naznačeno. A je to!

Mynář prověrku nemá, kampaň pan prezident nedělá (na těch billboardech je jeho dvojník), v televizích vystupovat nebude (pouze na TV Zeman = TV Barrandov má nezávazné hovory), své protikandidáty hanit nebude a kampaň (kterou nevede) mu ze svého transparentního účtu platí jeho spolupracovníci, kteří možná v květnu uveřejní své daňové přiznání.

No nevolte to!

Tomáš Flaška

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele hanick

Je třeba volit prezidentem Ing.Miloše Zemana z několika důvodů. Jedním z nich je, aby podobné vykopávky, jakým je autor příspěvku se zalily žlučí a už daly občanstvu, které si přímou volbou Zemana zvolilo prezidentem, pokoj. Protože, pane Flaško - můžete se třeba podělat, ale občan a národ mají před vámi přednost.


Pojištění.cz - Nejširší nabídka online pojištění v ČR!
Srovnejte si nabídky pojišťoven a sjednejte si nejvýhodnější pojištění ONLINE.