Skip to content Skip to navigation

Ruské neonacistické hajlovače vyhostit a poslat z Francie domů (Jan Ziegler)

15. června 2016,  07:46

S násilnickou sebrankou musí francouzští policisté jednat tvrdě. Jsem rád, že ruští neurvalci, kteří neváhali útočit i na ženy a děti, nyní budou vyhoštěni a pomažou domů.
Rvačky na sportovní utkání nepatří.

Rusko bylo za násilí svých fanoušků při zápase s Anglií na fotbalovém Mistrovství Evropy ve Francii podmínečně vyloučeno a tamní fotbalová asociace zaplatí pokutu 150 tisíc euro. To je spravedlivý a zasloužený trest. Ocenění si zaslouží rovněž francouzská policie, která vyhostila několik desítek ruských násilníků za útoky na lidi v marseillských ulicích.

Hlas lidu v budějických hospodách byl jednoznačný a opětovně dokázal, že údajná česká rusofilie je virtuální realitou. „Ti ruští burani potřebují dostat pořádnou nakládačku, a je super, že se s nimi frantíci nemažou.“ „Nadáváme na islamisty, že se nechovají podle evropských norem a máme pravdu, ale ta ruská svoloč je stejná pakáž jako muslimští fanatici. Útoky na lidi v ulicích nemají nic společného s evropskými hodnotami.“ „Je to asiatský opad, a nechápu, když většina Ruska leží v Asii, proč hrají evropské soutěže. „Ať si hrají se severní Koreou nebo Čínou.“ „Je potřeba, aby ti ruští fašouni dostali pořádně přes hubu.“ Jsou to hodně tvrdá slova, a já osobně nejsem tak radikální. Nicméně jejich původce chápu.

Násilí ke sportu nepatří a uznávám, že nejenom ruští fanoušci se chovají násilnicky. Jenomže když například v roce 1985 zavinili angličtí rowdies tragédii v Bruselu, tak tehdejší britská premiérka Margaret Thatcherová jejich chování odsoudila a prohlásila, že jsou ostudou Anglie. Avšak poslanec Státní dumy Igor Lebeděv dokonce tyto ruské násilníky pochválil. Bezdůvodné mlácení lidí na veřejnosti a dokonce útoky na ženy a děti nepatří do evropské civilizace. Tím, že to někteří ruští politici schvalují, klesají na úroveň muslimských radikálů. A také součástí západních kulturních zvyklostí je dodržování pravidel a zákonů hostitelské země. Kdo se proti ním protiví, musí být tvrdě potrestán.

O ruských fanoušcích hodně vypovídají i záznamy z videí, na kterých hajlují. Čili jsou to normální náckové a s takovými je potřeba jednat tvrdě. Neštěstím ovšem je, že Rusko za pochybných okolností a podezření z masivní korupce získalo pořadatelství mistrovství světa ve fotbale v roce 2018. To tedy můžeme čekat násilnické orgie.

ZDROJ 1

ZDROJ 2

 

Jan Ziegler

Rubrika: 
Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele jany007

Tohle je normální zvěř! A je mi jedno jestli to jsou Rusáci nebo někdo jinej!

Obrázek uživatele holcman

Ani zvěř se tak nechová. Spíš lidská sběř a bestie, psychopatická lůza a ještě organizovaná.

Obrázek uživatele hanick

Správná odpověď. A ještě něco přidám - jestli nějaký sport vyvolává takové vášně, měl by být zakázán. A fotbal je jedním z takových sportů. Vyvolává nenávist mezi skupinami obyvatel. Proto by měl být provozován neveřejně. Bohužel z fotbalu jsou miliardové kšefty a zisky, vyplácejí se nekřesťanské platy dospělým lidem, kteří jak idioti kopou do kulatého nesmyslu místo toho, aby dělali něco smysluplného. Jistě se tento názor nebude líbit rusofobovi Zieglerovi, který neumí nic jiného než onanovat proti Rusku.

Obrázek uživatele holcman

Už tam chyběl jen vůdce Putler s jeho motorka-boys.
:-)
http://www.20min.ch/diashow/89232/89232-lBYNvqdveFNwDRRLj66Ylw.jpg

Obrázek uživatele hanick

Pouze hloupý ignorant používá výraz Putler. Už je nemoderní, omšelý a zapadlý. V. V. Putin je dnes jedním nejuznávanějším politikem světa a nezmění to ani rusoonanista Ziegler, ani holcman.

Souhlasím s Tebou hanick..Navíc onanista a hloupý pisálek Ziegler nějako opomenul,že ruští fanoušci byli vyprovokováni.Bylo to několikrát prokázáno.Bohužel propaganda se chytá všeho,co jen trošku může poškodit Rusko.Chuligánství a násilí je špatná věc o tom žádná..

Obrázek uživatele helena-kr

a co angličtí chuligáni ? ti jsou v pohodě protože nejsou rusové ?

Ti v pohodě nejsou. Taky kvůli těmhle hajzlíkům byla Anglie asi na 10 let vyloučena z evropských pohárových soutěží - po tom incidentu v Bruselu v 80. letech.
Jenomže je nepodporuje vláda, jako ty ruské zlobivé blby třeba pan Lavrov.