Skip to content Skip to navigation

Smetana se opřela do zesnulé Věry Bílé. Povstanou boží bojovníci z Romea? Nebo Emma může? (Tomáš Vyoral)

Výsledek obrázku pro věra bílá14. března 2019,  19:52

Emma Smetana z DVTV se opřela do zesnulé romské muzikantky Věry Bílé.

Zmínila její nespolehlivost a lenost, peníze prý házela do automatu a pokud je "náhodou v nebi", ať nechodí za jejím tatínkem, na jehož zdraví se prý podepsala.

Nechci bonzovat, ale hlásit se přeci musí. Zejména nenávist a zejména na sociálních sítích! Emma Smetana se opřela do romky Věry Bílé! Haló aktivisti, neziskovkáři a lepšolidi!

„Jenže bohužel- tohle nezměrné úsilí opakovaně naráželo na zničující krátkozrakost, hloupost, nespolehlivost a lenost. Věra odmítla mnoho nabídek, které se neodmítají, protože někde jinde zrovna číhaly rychlejší peníze. Které pak všechny naházela do automatů. Odřekla několik klíčových, již domluvených a pro její kariéru absolutně zásadních příležitostí- třeba koncert ve Vatikánu pro papeže nebo koncert v Carnegie Hall (prostě nedorazila na letiště),“ napsala Emma Smetana na svém Facebooku.

Pokud jsi náhodou v nebí... Trošku štulec, ne?

Pokračovala s tím, že to všechno se dokonce podepsalo na zdraví a nervech jejího tatínka:„Až nakonec musel tatínek odříct Věru. Těch deset let se výrazně podepsalo na jeho zdraví a nervech.“

A největší pecka Emmy Smetana je, že kdyby "náhodou" byla Věra v nebi, ať se drží dál od jejího tatínka, který tam samozřejmě je - i bez náhody, ať může odpočívat v pokoji. A kdyby tam "náhodou" nebyla, tak je podle Smetany kde? Snad tam dole?

„Děkuju za nádherné písničky, děkuju za legraci v dodávce na turné po Evropě, děkuju za barevné a roztančené dětství. Ale Věro, pokud jsi náhodou v nebi, pak tě moc prosím, za mým tatínkem už nechoď, ať může dál odpočívat v pokoji.“

Typická pravdolásková zloba pod rouškou líbivých slov...

Ačkoliv já sám nejsem příznivcem onoho okřídleného "o mrtvých jen dobře" (jak to taky aplikovat třeba na Hitlera, Stalina nebo jiné šílence), tak mám takový pocit, že kdyby napsal příspěvek výše kdokoliv jiný "nelepšočlověcí", strhla by se bouře.

Ale zatím nikde nic... Kde jsou bojovníci z Romea? Ozve se pan šéfadmin zdejšího blogu Banga, který včera svůj článek o Věře (pravda napsaný relativně hezky) skromně připíchl na titulku? Halóóó! Jste tam?

.....

Byl jsem v diskuzi informován, že pan Banga si svůj text na titulku nepřipíchl, tudíž se mu touto cestou omlouvám. A gratuluji k tak hodným podřízeným.

Tomáš Vyoral

Rubrika: 
Autor článku: