Skip to content Skip to navigation

To snad není pravda, komunista školí demokratický parlament… (Vladimír Kroupa)

Výsledek obrázku pro Zdeněk Ondráček7. března 2018,  10:02

Tak jsem zhlédl záznam rezignace soudruha Ondráčka na jeho funkci předsedy komise pro kontrolu GIBS, a musím se přiznat, že se mi chce regulérně zvracet...

To snad už opravdu není ani možné, co si dovolí komunisté vypouštět na parlamentní půdě ze svých... já to nenapíšu, proč dávat záminku ke smazání blogu.

Jsem doslova v šoku, jak si může dovolit bolševik školit demokratické strany z demokracie, s jakou drzostí se dovolává úcty někdo, kdo je součástí strany, která mlela celý národ na krvavou kaši!

Čeho všeho ještě budeme svědky, co všechno si ještě musíme nechat líbit od těch rudých kašparů?! Jak vůbec může takový člověk nazvat pravicovou část parlamentu žumpou, on, který má k morální žumpě komunistického myšlení tak blízko?

Najednou se dovolává výsad demokracie, on, který celý život zasvětil straně, která dělá všechno proto, aby demokracii pošlapala? Najednou má na srdci bezpečnost dětí, co na tom, že jeho? Staral se o bezpečí jiných dětí 17. listopadu 1989, když do nich řezal obuškem? O své děti strach má, o cizí neměl?

Pokud někdo měl nějaké iluze o charakteru pana Ondráčka, ať si zhlédne jeho vystoupení v parlamentu, myslím, že každý musí vidět, jak tento člověk vnímá realitu a jak se staví k naší současné době.

Jak je vidět, jablko nepadlo daleko od stromu, kdo chce, může si na netu zhlédnout starší záznam s rozhovorem s otcem pana Ondráčka, myslím, že každému musí být jasné, co formovalo jeho syna...

Kdepak, oni se nezmění, a je na nás, abychom to měli neustále na paměti.

Ti, kdyby mohli...

Vladimír Kroupa

Autor článku: