Skip to content Skip to navigation

Tragické události v Berlíně a Rusku. Jen někteří z lidského neštěstí mají radost. (Petr Cvalín)

Výsledek obrázku pro uprchlíci kriminalita29. prosince 2016,  09:37

Podle předsedy Evropské komise Junckera by EU neměla měnit dosavadní politiku vůči uprchlíkům. Toto prohlásil po teroristickém útoku v Berlíně.

Další tragédie, při níž zahynula část Alexandrovců, se stala v Rusku.

Je zarážející, že vysocí činitelé nevidí, co se děje kolem nich. On snad předseda Evropské komise, kterého považuji za naprosto neschopného politika neví, co se děje například v Německu a ve Švédsku? Znásilnění, krádeže a další kriminální delikty z řad těch, kterým máme pomáhat na území Evropy. Mimochodem, Německo je jen kousek od České republiky. Ten, kdo si myslí, že terorismus se vyhne naší republice, je dosti naivní. Čím více budeme mít na území ČR uprchlíků, tím více se přiblížíme k teroristickým útokům. Snad si toto uvědomuje naše vláda v čele s premiérem Sobotkou.

Bohužel po Berlíně se stala další tragická událost. Část uměleckého souboru Alexandrovci zahynula při letecké tragédii v Rusku. A je na pováženou, že se našli i tací lidé, kteří de facto jásali nad touto tragédií. Například Jakub Janda z „Evropských hodnot“ napsal na Facebooku: „Nebyly to žádné nevinné babičky na vánočních trzích“. Samozřejmě, že další pravicové „eso“ europoslanec Jaromír Štetina taktéž začal urážet oběti této letecké tragédie. Je zarážející, že zrovna ti, kteří se neustále na veřejnosti vydávají za ochránce demokracie, nemají v sobě ani kousek charakteru. A co vlastně čekat od lidí, kteří umí jen hrubě urážet a de facto mají radost ze smrti nevinných obětí.

Petr Cvalín - člen Krajského výboru KSČM Plzeňského kraje a Okresního výboru v Domažlicích

Autor článku: 

Komentáře

Úplnost informací.
Při současné politice vlády a sdělovacích prostředků i nadále budou pro veřejnost vypuštěné informace neúplné, upravené a tím i vylhané. Tak to jsme se opravdu dobře v minulosti naučili. A od koho asi, když to trvá již od roku 1939 celkem nepřetržitě? Proto mám pochybnosti i o upřímnosti soudruha Cvalína, člena KV KSČM.

Obrázek uživatele helena-kr

je snad upřímější a morálnější janda se štetinou se svými papouškovači,

Obrázek uživatele holcman

:-(( Prdlajs upřímnější, jenom další rudý pokrytec.
Komouši vždy dovedli lidem mazat med kolem huby, ale následně pak měli zase na rukou krev.

Obrázek uživatele helena-kr

tak jestli je análník komouš ,já jsem čínský bůh srandy

Obrázek uživatele holcman

Já měl na mysli soudruha Cvaldu, asi jsem měl zdůraznit a upřesnit v textu. Už Helča pochopila? :-)

Obrázek uživatele helena-kr

Z toho jsem pochopila jedno Člověk Cvalín je špatný jen pro to,že je člen komunistické strany ač vyjadřuje správnou myšlenku a nechutný pornoherec se škůdcem jsou obdivuhodní i přesto, že jejich hyenizmus nemá obdoby .No holcman morálně jsi propadl na samé dno žumpy