Skip to content Skip to navigation

Turecko je pro Evropu nebezpečnější než Rusko (Radomír Dolanský)

9. května 2016,  07:54

Sebedestruktivní parta bruselských politiků a nesvéprávní zástupci některých států lžou Evropanům, jak úžasná je vyděračská smlouva s Tureckem.

Jsou to funebráci Evropy, která za několik let nebude společensky existovat.

Člověk si říká, že pomatenost politické korektnosti již nemůže být horší. Ale poté, co Rakušané imigrantovi dovolí, přes znásilnění chlapce, byť jen hovořit o možnosti žádat o azyl, poté, co nizozemský soud zakázal při mikulášských oslavách Černého Petra, protože je černý (zajímavé, že si ještě nikdo nepovšiml, že „ten černý vzadu“ je taky černý a navíc diskriminačně upozaďován), poté, co se veřejnost zpětně dozvídá o úmyslně zamlčovaných svinstvech páchaných v Evropě muslimy a imigranty celkově, že už nic debilnějšího politici Evropy vymyslet nemůžou. Opak je pravdou.

Odporně lživá propaganda z Bruselu mocně podporovaná chlácholivými bláboly Obamy, se nás v posledních měsících snaží přesvědčit, že Turecko je úžasná demokratická země, snad ještě svobodnější nežli Evropa sama. A to nám politici podsouvali, jak hrozná je běloruská diktatura, jak hrozné byly diktatury v Libyi, v Sýrii, v Egyptě… Dnes tam vládne demokracie á la USA a NATO a země jsou v troskách. Lháři z Bruselu se všemožně snaží nalézt korektní název pro nestoudně vyděračské podmínky Turecka vůči Evropě, zatímco se do kamer culí jako přitroublí a tvrdí, že všechno je OK.
Turecko je země, která nemá s demokracií ani vzdáleně co společného. Jedná se o stále tvrdší diktaturu, kde se tvoří rozdílné zákony dokonce i pro opozici v parlamentu. Co má snad společného s Evropou, je vojenské napadání výsostných území cizích států. Světu tvrdí, že střílí na teroristy z IS, ale mrtví jsou Kurdové. Turecko je politicky horší zemí než Rusko, přinejlepším na stejné úrovni, ale pro Evropu je jakoby svatým grálem.

Turecká vyděračská a násilná politika, politika velmi blízká diktatuře, využívá obratně naprostou stupiditu evropské politiky potápějící samu sebe v nesmyslech politické korektnosti, které by opravdu místy nevymyslel ani chorý mozek sebevraha. Za neschopnost politiků slíbila Evropa Turecku miliardy eur a nyní chce prodat i vlastní svrchovanost tvrdíc, že se Turecko přes noc zbavilo zášti vůči opozici, vůči demonstrantům, vůči novinářům, kteří, na rozdíl od evropským mainstreamových přisluhovačů ještě dovedou stát v opozici vůči hlavnímu proudu, a určitě taktéž vůči Kurdům.

Paradoxně sám Erdogan předvádí evropským zrádcům, jak si má země chránit vlastní zásady, když odmítá změnu protiteroristických zákonů. Přes tento výsměch může čekat od EU poklonkování a vše, co si žádá. A slibovaná pomoc? Do Evropy stále proudí tisíce imigrantů denně a do Turecka čas od času odpluje loď s pár stovkami ilegálních imigrantů. To je opravdu kšeft za miliardy hodný podnikavého hlupáka.
A to vše pro jedno jediné: pro neschopnost ochránit si vlastní hranice, vlastní kulturu, tradice a národní hrdost. Ano, přesně toto myšlení se snaží z jednotlivých států vytlouct i samotný Brusel, což můžeme chápat jako zradu vlastí. Stále větší omezování svobody Evropanů je toho důkazem. Je slepý ten, kdo nevidí Evropu jako sebevraha vlastního bytí!

Radomír Dolanský

Autor článku: 

Komentáře

Obrázek uživatele jany007

No nevím jestli je to hrozba větší, ale hrozba to je každopádně!

Obrázek uživatele helena-kr

bohužel těch slepých je hodně

Obrázek uživatele hanick

Jednoznačně !!!