Skip to content Skip to navigation

Tváří značky CZECH FUND, která patří do investiční skupiny DRFG, se stala Karolína Plíšková (PR článek)

5. března 2019,  10:53

Značka podílových fondů CZECH FUND, která je součástí investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka, se v letošním roce stala hlavním partnerem české tenistky Karolíny Plíškové.

Podle ředitele marketingu Tomáše Kreislera skupina hledala ke spolupráci někoho mladého a úspěšného, kdo by měl podobné vlastnosti jako CZECH FUND. Podle něj značku i šestadvacetiletou rodačku z Loun spojuje několik vlastností.

Profesionální přístup a maximální soustředěnost na výkon vynesly Karolínu Plíškovou mezi elitní hráčky na okruhu ženské tenisové asociace (WTA). Díky nechytatelnému servisu si vysloužila přezdívku Esová královna a v roce 2017 byla dokonce osm týdnů světovou jedničkou.

Stoprocentní nasazení a přímočará strategie jsou charakteristické také pro nemovitostní fond CZECH FUND. Ten cílí na komerční nemovitosti napříč Českou republikou, které jsou obsazené prémiovými značkami s dlouhodobými nájmy.

Fond má stejně jako Plíšková přímočarou strategii

Poslední výsledky naznačují, že tenisová kariéra Karolíny ještě ani zdaleka nekončí, spíše naopak. Už teď ale přemýšlí, co bude později. Uvědomuje si, že hrát na světové špičce nejde desítky let. Aby se finančně zajistila, vydělané peníze nejprve investovala do nájemních bytů, jenže to bylo časově příliš náročné. Investování do komerčních nemovitostí prostřednictvím fondů jí šetří čas a nemusí se o nic starat a je ráda, že peníze zůstávají v Česku.

Rok 2019 Karolína zahájila ziskem titulu z australského Brisbane a na Australian open se dostala až do semifinálne. Kreisler ještě dodal, že výkony Karolíny jsou pro nás velmi inspirativní a je nám velkou ctí, že ponese na dresu logo CZECH FUND na své cestě za dalšími světovými úspěchy.

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka nabízí kromě podílových nemovitostních fondů také dluhopisy. Klienti mají na výběr z dluhopisů diverzifikovaných do projektů napříč skupinou, dále pak do budování telekomunikačních sítí a také do nákupů komerčních nemovitostí.

PR článek

Rubrika: 
Autor článku: