Skip to content Skip to navigation

V Mnichově zradili Československo, v Bruselu zrazují Evropu (Radomír Dolanský)

8. března 2016,  07:23

Tak už nejen pro pašeráky, ale i pro Turecko se stali migranti předmětem miliardových kšeftů. Proč by ne?

Jestliže vidí hloupoučkou Evropskou únii, která si nedovede poradit sama se sebou, proč by si neurvalo kus pro sebe?

Přemoudřelá Evropa, která sděluje světu jedno budovatelské heslo za druhým, se stává naprosto nefunkčním sdružením sociálních inženýrů. Zdravý rozum a pud sebezáchovy ztratila EU dávno.

Evropská únie opakovaně dokázala, že když je zapotřebí, okamžitě dovede zapomenout na svůj údajně nejsvětější zákon o lidských právech, demokracii a především svobodě slova. Za vlastní neschopnost se holt musí platit. Dokud evropští vůdci nepochopí, že jedinou funkční možností je neprodyšné uzavření hranic a budou si hrát na spásu světa a zároveň funebráky vlastní kultury, zradí ještě mnoho vlastních ideálů.

Turek je opět na koni a hrne se do Evropy. Tentokrát se však nemusí obávat ztrát, protože proti němu stojí břečka z potomků udatných obránců vlastních území. Evropa se stává závislým vládcem Turecka a zavazuje se platit nehorázný tribut, aniž by noha údajně spřáteleného tureckého vojáka vkročila na evropskou půdu. A i kdyby vkročila, kdo by proti Turkovi bojoval, jestliže mu vládne tak uboze neschopná úřednická svoloč, která dovede nanejvýš omezovat svobody vlastních lidí? Položit život za takovou zvrhlost jakou je Evropská únie by byla urážka vlastní rodiny!

Evropané platili ze svých peněz neschopné banky, platili nenávratně ztracené miliardy Řecku, Španělsku a dalším, protože mutti Merkel se svými poskoky odmítá přiznat nefunkčnost EU. Evropané platí miliardy za migranty, které si zde jejich vládci doslova pozvali. A nyní pro Brusel není problém přijmout stoprocentní vyděračské navýšení ze strany Turecka, jen aby někdo zametl pod koberec jejich neschopnost. Ale ani to nemůže Evropa očekávat s jistotou. Turecko, její nový pán, má mnohem větší vyděračské plány.

Lůza, která se nechává sprostě vydírat a prodává nás proti naši vůli, je ochotna pro kšeft okamžitě zapomenout na své ideály a přijmout do svého upadajícího společenství diktátora porušujícího nejen svobodu slova, ale i svobodu shromažďování o vojenském narušování výsostného prostoru okolních států a vraždění politických odpůrců ani nemluvě, nemůže vládnout Evropě. Jak dlouho ještě bude trvat, než Evropané řeknou DOST? Takto se již brzy probudíme v mnohem horší diktatuře, než byl socialismus!

Radomír Dolanský

Autor článku: