Skip to content Skip to navigation

Veřejná omluva panu Jiřímu Bradymu... (Blanka Fay)

Výsledek obrázku pro Jiří Brady26. října 2016,  08:13

Vážený pane Brady, cítím, že by se vám měl někdo v naší zemi omluvit, a tak to činím já.
Omlouvám se Vám za to, jaké nedůstojné uvítání, se vám po příletu do rodné země dostalo. Myslím, že už nestojíte o žádné státní vyznamenání.

Váš životní příběh je plný hrdosti a odhodlání čelit zlu v té nejhorší lidské podobě. Je mi líto, že tolik let po sametové revoluci naši vládní představitelé budou poklonkovat spíše Číně, než aby uctili statečnost člověka, pro kterého demokracie a svoboda není jen pouhý pojem.

Bohužel to asi o našem národu něco vypovídá. Asi se pořád bojíme hrdě stát a za demokracii se "rvát".

Vězte, že v naší zemi je hodně lidí, které mrzí, že jste se po návratu domů, dostal do tak nedůstojné situace.

Statní vyznamení by měl předávat státník moudrý a charakterní, který ctí a reprezentuje demokracii a svobodu v naší zemi.

My však bohužel takového prezidenta nemáme.

Přeji Vám v životě jen to dobré, hlavně, aby jste se už nikdy nemusel potýkat s naší českou malostí.

 

Blanka Fay

 

 

Rubrika: 
Autor článku: 

Komentáře

Podepisuji.

Obrázek uživatele helena-kr

koukám,že se omlouvá ta pravá .Tuto aféru vyvolali takoví jako ona aby měli další nesmyslný důvod špinit prezidenta

Obrázek uživatele jany007

Vy paní/slečnu Blanku znáte že ji soudíte?! Že říkáte že je to " ta pravá"?! Víte o ní prd jen zase okolo sebe plivete, stejně jako Ovar!:)

Obrázek uživatele helena-kr

A vy znáte pana prezidenta ,že na něj plivete jed a sprostě jej urážíte?

Obrázek uživatele jany007

Četl jsem jeho komentáře, viděl jsem jeho rozhovory, viděl jsem přímé přenosy, viděl jsem jak se chová a jak mluví. A slušný člověk neodpovídá na otázku otázkou! Takže se Vás znova ptám, Vy slečnu/paní Blanku znáte že o ní tohle píšete?! Kdy Vy konečně dokážete odpovědět na otázku?!

Obrázek uživatele helena-kr

představte si že jsem stejně jako vy četla různé její komentáře atd. Takže mám stejné právo na názor jako vy

Obrázek uživatele jany007

A můžete citovat nějaký její komentář či něco, podle kterého " je ta pravá co se má omlouvat" jak jste ji nazvala?! Jeden komentář který by ospravedlnit Vaše tvrzení! Děkuji :)

Státní vyznamenání.
Nějak mi již uniká, za co měl být Brady vyznamenán. Až do současné aféry jsem o něm nic neslyšel ani nečetl. A tak nevím, zda bylo zásluhou, že je příbuzným pana ministra, nebo za protifašistický odboj, nebo za protikomunistický odboj a za střelbu do čsl. nebo NDR pracujících, jako bratři M a nebo jen proto, že je v tom namočen prezident Zeman a jenom se to HODÍ. Tak ať se i nadále daří.
Ta "lůza", která podporuje Putina i Zemana se jednou nasere a pak se zase několik desetiletí nebudete stačit divit. A věřte, že vám nepomohou ani USA nebo dokonce EU. Až na to podkopávání východu jsme pro ně hospodářsky i politicky bezcenní. Jawista.

Obrázek uživatele jany007

To že někoho neznáš, že neznáš jeho práci neznamená že ten dotyčný nic nedokázal, ale dokazuje to jen Tvou neznalost a negramotnost....Tobě stačí že znáš Frantu Ringo Čecha nebo Hůlku, že?! :)))

Obrázek uživatele helena-kr

Dokud nekulturní ministr nevyvolal špinavou aféru tak jste o nejakém bradym neslyšel vy inteligente

Znám spoustu lidí, kteří toho dokázali hodně. A o moji gramotnost či negramotnost neměj starost. Pácháš tím škody jen na svém zdraví. Jsem přesvědčen že i ten Franta R.Č. toho udělal víc než ty. Jen se držíš svého myšlení jak hovno košile a lidi s jiným názorem se snažíš odrovnat. Tak čest Tvojí práci a Tvé gramotnosti. Nebo raději "na stráž.?

Obrázek uživatele jany007

Podepisuji se též!

Obrázek uživatele hanick

Nebudu se Vám omlouvat, pane Brady
za prezidenta a hradní kancelář. Ale omluvím se Vám za to, že si z Vás naši někteří politici udělali Kašpárka. Nejsmutnější na tom je to, že největší podíl padá na Vašeho "synovce" (oba dobře víme pravým synovcem není) a pár rádoby politiků, politikařících v předvolební hysterii. Využili Vás, volali do Kanady a přivedli v omyl. Jsem přesvědčen, že jste na seznamu vyznamenaných ve finále nebyl a nějaké povídání a kupčení s Jeho Svatostí Dalajlámou klidně pusťte z hlavy, ani jeden ze svědků to nepotvrdil. Omlouvám se Vám tedy za sviňárnu, kterou sehráli s 88-ti letým mužem, který si své vytrpěl a ještě nyní je objektem zneužití.